Зеленський хоче залучати талановитих випускників

Зеленський хоче залучати талановитих випускників "Острозької академії" до реформ

Фото
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський підтримав ідею ректора Національного університету "Острозька академія" щодо залучення найкращих випускників до команди реформаторів України.

Глава держави відвідав академію у рамках робочої поїздки до Рівненської області, повідомляє пресслужба Президента.

Робоча поїздка Володимира Зеленського до Рівненської області / Фото: Офіс Президента України

Зеленський, зокрема, оглянув новий корпус університету та зробив запис у Книзі почесних гостей. Він також висловив подяку меценатам, які допомагають закладу.

Крім того, Президент на зустрічі зі студентами подякував ректору Національного університету "Острозька академія" професору Ігорю Пасічнику. "Я хочу подякувати ректору академії за якісні знання, які отримують студенти", – сказав глава держави.

Зі свого боку Ігор Пасічник запропонував залучити найкращих студентів та випускників Острозької академії до команди реформаторів.

"Володимире Олександровичу, ви започаткували колосальні зміни в життєдіяльності України. З вами йде самовіддана молода команда реформаторів. Але для того, щоб цей темп, який ви взяли, не зменшувався, необхідний досить потужний людський інтелектуальний ресурс. Чи є зараз в Україні молоді люди, які готові за мізерну заробітну платню чиновника служити цій державі самовіддано і разом з вами? Відповідаю – є, вони перед вами, пане Президенте. Це спудеї та випускники Острозької академії", – зазначив він.

Читайте також: Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА

Президент подякував за пропозицію.

"Я вас з’єднаю з нашим новим Прем’єр-міністром, він зараз справді шукає дуже багато кадрів. Думаю, що ви підготуєте список найкращих випускників", – відповів Зеленський.

Глава держави також побував у крипті, ознайомився з експозицією трипільських артефактів і бібліотекою.

Крім того, Президент відвідав студентсько-викладацький храм преподобного Федора Острозького та оглянув експозицію стародруків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-