Захищати Суми готові сім тисяч цивільних зі зброєю — мер

Захищати Суми готові сім тисяч цивільних зі зброєю — мер

Воєнний стан
Укрінформ
Паніки у Сумах через запровадження воєнного стану немає, оскільки місцева влада регулярно інформує жителів.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Суми: прикордоння в умовах воєнного стану. Забезпечення житлом учасників АТО" заявив Сумський міський голова Олександр Лисенко.

“Воєнний стан у нас проходить спокійно. Сьогодні на території нашого міста зареєстровано сім тисяч одиниць зброї у цивільних осіб, тому це відповідна армія. У семи тисяч осіб є зброя, і я думаю, що ми всі розуміємо, що коли буде потрібно, то ця зброя буде в руках, і саме більшість - це учасники АТО, які вийдуть зі зброєю в руках боронити наше місто і нашу країну”, - сказав Лисенко.

Водночас він зазначив, що місцева влада контролює ситуацію, і вся життєдіяльність міста буде забезпечена.

“Багато питань виникало про те, чи будуть обмежені права мешканців і можливості проведення масових заходів. Дійсно, деякі ініціатори самі скасовують заходи, переносять на інший термін. Мені задавали питання, чи буде День Святого Миколая і чи буде відкриватися міська ялинка. Звичайно, вона буде відкриватися. В місті забезпечені сьогодні охоронні заходи і для дітей цей захід не буде обмежуватися”, - зазначив він.

Читайте також: Суми виділили 400 тисяч на облаштування блокпостів

Як повідомлялося, в Україні на 30 днів запроваджено воєнний стан через агресивні дії Росії в Азовському морі.

Так, воєнний стан діє у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії з 14.00 26 листопада до 14.00 26 грудня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-