Суми виділили 400 тисяч на облаштування блокпостів

Суми виділили 400 тисяч на облаштування блокпостів

Воєнний стан
Укрінформ
Міська влада Сум виділила 400 тисяч гривень для облаштування блокпостів на в'їздах і виїздах з міста через воєнний стан.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Суми: прикордоння в умовах воєнного стану. Забезпечення житлом учасників АТО" повідомив Сумський міський голова Олександр Лисенко.

“Місто Суми знаходиться в 30-ти кілометрах від кордону, загальна протяжність кордону з країною-агресором Російською Федерацією в Сумській області - приблизно 570 кілометрів”, - зауважив Лисенко.

Він зазначив, що після прийняття указу Президента про воєнний стан в області були створені обласний штаб і рада оборони, утворена рада з питань підготовки і організації оборони міста Суми.

“Нами посилено патрулювання вулиць, територію міста Суми. Це патрулювання відбувається й надалі правоохоронними органами і Нацгвардією. Також ми співпрацюємо з військовими комісаріатами, з силовими структурами та координуємось з обласною адміністрацією”, - зауважив мер.

Читайте також: Лікарням розсилають фейкові розпорядження щодо воєнного стану - МОЗ

Лисенко поінформував, що на в'їздах і виїздах з міста Суми запроваджено пости контролю. “Встановлюються відеокамери для фіксації і організації контролю за в'їздом-виїздом. Це не військові блокпости, а блокпости, на яких сьогодні чергує Нацгвардія і Нацполіція. Також ми забезпечуємо чергування на цих блокпостах. Міською радою виділено відповідні кошти, близько 400 тисяч, для їх облаштування”, - підкреслив він.

Мер додав, що крім цього, міська влада Сум забезпечує охорону об'єктів життєдіяльності.

“Також триває співпраця з військовим комісаріатом і ми виконуємо наші обов'язки щодо розгортання загонів територіальної оборони. Ми забезпечуємо їх утримання і розміщення. На це ми виділили кошти в сумі 455 тисяч грн для того, щоб загони територіальної оборони, наші резервісти були забезпечені всім необхідним”, - зазначив міський голова.

За його словами, наразі проводиться робота з підготовки об’єктів укриття.

“Наразі ми їх перевіряємо не предмет готовності, бо не всі вони перебувають у комунальній власності. Ми інформуємо жителів, де знаходяться об'єкти укриття, щоб вони розуміли, як діяти у випадку військових дій”, - повідомив він.

Також Лисенко повідомив, що міською владою забезпечено роботу закладів охорони здоров'я в умовах воєнного стану. “Підготовлені відповідні розпорядчі документи і узгоджено спільні дії з військовими формуваннями на випадок ускладнення ситуації, створений відповідний запас медичних препаратів і додаткові ліжка. Про це також інформуються і військові підрозділи, і жителі міста”, - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-