Волинська область на 100% виконала план з відновлення доріг держзначення - Омелян

Волинська область на 100% виконала план з відновлення доріг держзначення - Омелян

Укрінформ
Волинська область майже на 100 відсотків виконала план з відновлення доріг державного значення.

Роботи на автошляху М-19 здійснювались в рамках реалізації маршрутного принципу ремонту та будівництва доріг, ініційованого Міністерством інфраструктури.

Про це у четвер, 22 листопада, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, оглядаючи ділянки а/д М-19 після проведення поточного середнього ремонту, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«На початку листопада я інспектував відновлену М-19 на Тернопільщині, сьогодні – на Волині. Саме такий підхід ініціювало Міністерство інфраструктури: відновлення дороги на всій протяжності, а не «закопування» грошей в окремі шматки, які ведуть у нікуди. З приємністю хочу відзначити, що Волинська область майже на 100 відсотків виконала план з відновлення доріг державного значення», - підкреслив Омелян.

Читайте також: Мер Дніпра назвав три варіанти для будівництва нового аеропорту

Автошлях М-19 є транспортним коридором Балтійське море - Чорне море і важливою частиною Європейського автомобільного маршруту Е85. Ця автомобільна дорога з’єднує Республіку Білорусь і Україну, а також обласні центри Брест та Луцьк, пов’язує між собою великі промислові та адміністративні центри, перетинає ряд доріг державного та місцевого значення. У 2016 році проведено поточний середній ремонт окремих ділянок дороги загальною довжиною 11,27 км. У 2018 році за рахунок Державного бюджету та коштів «митного експерименту» виконано поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 на ділянках у межах Волинської та Тернопільської областей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-