Тергромада на Вінниччині відкрила мультимедійну бібліотеку

Тергромада на Вінниччині відкрила мультимедійну бібліотеку

Децентралізація
Укрінформ
На Вінниччині у селі Павлівка Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади відкрили сільську мультимедійну бібліотеку.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив заступник голови Іллінецької міської ОТГ Олег Дмитрик.

«В нинішніх умовах бібліотека як книгозбірня – це дуже вузьке використання такого ресурсу, який є у наших селах, тому ми вирішили розширити їхній функціонал до формату мультизадачного інформаційного центру, де відбуватимуться комунікації місцевого населення, проводитимуться різноманітні зустрічі, вечори, дискусійні клуби, де надаватимуться нові послуги. Наприклад, можливість поспілкуватися по скайпу з дітьми для стареньких тощо. Таких бібліотек маємо десять, і Павлівська – перша, яку ми перетворили в такий спосіб. Тепер це інформаційний та культурний центр Павлівського старостинського округу», - повідомив Дмитрик.

Читайте також: ЦВК дала старт виборам у 123 ОТГ

За його словами, сільську бібліотеку  переобладнали в ході реалізації проекту  «Тепла медіабібліотека – творчий осередок сільської громади», який став переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Окрім коштів з обласного бюджету, кошти на його реалізацію виділили ОТГ та місцеве сільгосппідприємство.

Заклад капітально відремонтували і утеплили, придбали сучасні меблі, оргтехніку, копіювальний апарат, плазмовий телевізор, нові друковані видання та інтерактивні ігри. Бібліотека підключена до мережі Інтернет, а це розширило  спектр її послуг. Оновлена медіабібліотека  надає можливість запису отриманих матеріалів на віддалені носії інформації, або їх друк на принтері, сканування та копіювання. Налагоджено тут і  скайп-зв'язок. Окрім того,  літні люди отримали можливість за допомогою бібліотекаря оплатити комунальні послуги на місці онлайн, а не їхати задля цього в районний центр.

 Фото: vin.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-