ЦВК дала старт виборам у 123 ОТГ

ЦВК дала старт виборам у 123 ОТГ

Децентралізація
Укрінформ
У понеділок, 19 листопада, розпочинається процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови на перших виборах в об'єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня.

Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

"Сьогодні, 19 листопада, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року, розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах", - ідеться в повідомленні.

У ЦВК нагадали, що до територіальних виборчих комісій подання документів для реєстрації кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 28 листопада включно.

До 29 листопада включно ТВК прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

У цих виборах зможуть узяти участь місцеві організації 46 політичних партій, перелік яких оприлюднено на сайті комісії.

Як повідомлялося, ЦВК призначила на 23 грудня перші вибори у 123 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) (15 міських, 21 селищній, 87 сільських ОТГ) у 21 області України. До складу цих 123 ОТГ увійшли 511 місцевих рад (міських - 15, селищних - 25, сільських - 471).

За попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 685 тисяч виборців.

Протягом трьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року, в Україні було призначено 707 перших місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-