У Краматорській мерії вважають законним підвищення тарифу на тепло у 2017 році

У Краматорській мерії вважають законним підвищення тарифу на тепло у 2017 році

Укрінформ
У Краматорську підвищення на 21,6% тарифу на тепло органами місцевої влади було переглянуто в 2017 році у відповідності з нормами законодавства.

Про це 24 жовтня сказала в коментарі кореспонденту Укрінформу начальник відділу транспорту і зв'язку Краматорської міської ради Олена Бахметьєва.

«До 2017 року тариф на тепло два роки не переглядався. Ми переглянули цей тариф на тепло відповідно до норм законодавства, оскільки сталися зміни в складових тарифу - підвищення мінімальної заробітної плати, вартості енергоносіїв, вартості газу, а це основні складові. Це й спричинило підвищення тарифу на тепло на 21,6%», - пояснила Бахметьєва.

Вона наголосила, що цифра 21,6%, яка була вказана в моніторингу НКРЕКП, - це було підвищення по комунальному підприємству «Краматорська тепломережа» в 2017 році після того, як це підприємство перестало бути ліцензіатом НКРЕКП. До 2017 року тариф встановлювався цьому підприємству в НКРЕКП, потім передали функцію встановлення тарифів на органи місцевого самоврядування.

У 2017 році міськрада вперше розглянула тариф для Краматорської тепломережі, уточнила Бахметьєва.

Читайте також: У Тернівці спростовують звинувачення у підвищенні тарифів на опалення на 57%

Як повідомляв Укрінформ, голова Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко наголосила, що за результатами моніторингу стану регулювання тарифів на тепло органи місцевого самоврядування в окремих регіонах України необґрунтовано підвищували тарифи на тепло. За її даними, органи місцевого самоврядування в окремих регіонах збільшили тарифи на тепло до 50%, хоча не мали на це об'єктивних причин.

Зокрема, у Донецькій області в м.Слов’янськ тарифи необґрунтовано зросли на 70,3%, а в м. Краматорськ - на 21,6.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-