У проекти "зеленого тепла" за 4 роки вклали майже півмільярда євро

У проекти "зеленого тепла" за 4 роки вклали майже півмільярда євро

769
Ukrinform
В Україні з 2014 року в проекти з виробництва тепла, що базуються на відновлюваних джерелах, проінвестовано вже 460 млн євро.

Про це на прес-конференції повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Починаючи з 2014 року, 1,1 млрд євро зайшло в Україну від інвесторів у проекти з відновлюваних джерел енергії. Більш як 700 млн євро - електрика з відновлюваних джерел, 460 млн євро - тепло. І це лише старт. Цукрові заводи встановлюють біогазові установки, муніципалітети - на сміттєвих полігонах", - зазначив Савчук.

За його словами, у 2018 році в Україні також спостерігається зростання кількості ЕСКО-проектів.

"За цей рік вже зайшло приблизно 180 проектів (ЕСКО - ред.) на 190 млн грн приватних інвестицій. Ми сподіваємося, що буде мультиплікація цих проектів. Їх починають фінансувати банки", - сказав Савчук.

Читайте також: "Органічний" закон допоможе споживачам купувати саме екопродукцію - Мінагро

ЕСКО-контракт передбачає, що інвестор реалізує заходи з енергозбереження в багатоквартирному будинку за власні кошти, які повертає з отриманої економії витрат на оплату спожитих ресурсів, а потім за рахунок цієї ж економії отримує прибуток протягом обумовленого в договорі періоду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>