Нацрада дозволила мовлення шістьом ТРК на Донбасі

Нацрада дозволила мовлення шістьом ТРК на Донбасі

Укрінформ
Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення видала дозволи на тимчасове мовлення шістьом телерадіоорганізаціям.

Про це повідомляє прес-служба Нацради України з питань телебачення і радіомовлення.

"Національна рада розглянула на засіданні 19 липня заяви шести своїх ліцензіатів, і ухвалила рішення про видачу їм дозволів на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення. Ці рішення ґрунтуються на висновках ДП "Український державний центр радіочастот", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Нацрада видала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення 21 телерадіокомпанії.

Зазначається, що таким чином регулятор упорядкував процедуру надання таких дозволів відповідно до ухваленого Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України".

Відповідно до цього закону, що був ухвалений 7 грудня 2017 року, дозволи на тимчасове мовлення видаються Національною радою без проведення конкурсу і безоплатно.

Читайте також: Нацрада довела у суді, що NewsOne показав фейковий сюжет

Крім того, на цьому ж засіданні регулятор ухвалив рішення про звернення до Українського державного центру радіочастот із замовленням розробки висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом для потреб тимчасового телерадіомовлення на території з особливим режимом мовлення, а саме для таких населених пунктів: Майорськ, Мар’їнка, Гнутове і Новотроїцьке  Донецької обл. і  Станиці Луганської Луганської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-