У Жовківському замку на Львівщині відтворять історичні бої

У Жовківському замку на Львівщині відтворять історичні бої

Укрінформ
Фестиваль «ГазонПаті у Короля На Хаті» проходитиме з 30 червня по 1 липня у місті Жовква на Львівщині. У його програмі - концерт, історичні бої та фуд-зона.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили організатори імпрези.

«У стінах Жовківського замку, який був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, відбудеться королівський фестиваль, котрий поверне сучасників у минуле. Тут відбудеться реконструкція історичних боїв, історичний квест, а гостей вітатимуть сам «володар» замку із своєю королевою»,- зазначили організатори.

За їхніми словами, захід відбудеться за підтримки місцевої влади та бізнесу, які таким чином хочуть популяризувати «ідеальне місто» та його пам`ятки. Організатори зазначають, що Жовква збудована за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Вона полягала у створенні збалансованої структури міста - кожному архітектурному об'єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Тут зосереджені десятки неповторних архітектурних пам`яток, серед яких - костел святого Лаврентія, дерев'яний храм Пресвятої Трійці, занесений до списку історичної спадщини ЮНЕСКО, старовинна синагога, аркадні галереї, що дають змогу перебувати на площі за будь-якої погоди.

Читайте також: Фехтування та лицарські бої: на Сумщині проходить історичний фестиваль

Усі ці об`єкти зможуть відвідати і гості фестивалю. А ще їх пригостять козацьким кулішем, потішать рок-музикою, спортивними забавами, навчать середньовічних танців та потішать грандіозним світловим шоу.

Як наголошують організатори, вхід на фестиваль - безкоштовний.

Фото: discoverukraine

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-