НАЗК внесло припис голові Луганської ОДА через його підлеглого

НАЗК внесло припис голові Луганської ОДА через його підлеглого

Укрінформ
НАЗК внесло припис керівнику Луганської облдержадміністрації Юрію Гарбузу стосовно начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області ОДА Юрія Бережного.

Про це повідомляє прес-служба Нацагентства.

"Припис голові Луганської ОДА – керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу внесено стосовно начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області ОДА Юрія Бережного, який після передачі в управління належних йому корпоративних прав не надав Національному агентству нотаріально засвідчену копію укладеного договору, що є порушенням вимог частини п’ятої статті 36 Закону", - йдеться у повідомленні.

Нацагентство вимагає вжити заходів щодо усунення посадовцем ОДА вказаного порушення та розглянути питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Також НАЗК внесло припис голові правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергію Комнатному стосовно директора Одеського регіонального управління Держмолодьжитла Олега Аністратенка. 

"Встановлено, що Олег Аністратенко мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю при виконанні договору оренди його власного автотранспортного засобу установою, директором якої він є", - зазначили у НАЗК.

Крім того, як повідомляють у Національному агентстві, у зв’язку з порушенням вимог частини четвертої статті 12 закону "Про запобігання корупції" внесено приписи керівникам Бережанської РДА Тернопільської області Ігорю Гринкевичу, Олешківської РДА Херсонської області Олені Кравченко-Скалозуб та Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України Володимиру Гриценку. 

Читайте також: НАЗК внесло припис Ситнику за ненадання інформації

"Йдеться про невиконання законних вимог Національного агентства і ненадання райдержадміністраціями запитуваної Національним агентством інформації та документів, а також надання такої інформації науково-навчальним центром з порушенням строку та не в повному обсязі", - роз'яснили в агентстві.

Згідно з приписами, НАЗК вимагає усунути порушення, надати запитувані документи та інформацію, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-