Мінгареллі відкрив інфоцентр ЄС у Кривому Розі

Мінгареллі відкрив інфоцентр ЄС у Кривому Розі

886
Ukrinform
Інформаційний центр Європейського Союзу відкрили у Донецькому юридичному інституті МВС України, що перемістився до Кривого Рогу.

Про це повідомило Представництво ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

«Ми пишаємося, що відкритили новий Інформаційний центр Європейського Союзу у Донецькому юридичному інституті, що вимушено переїхав з Маріуполя до Кривого Рогу. Ми сподіваємося, що інфоцентр стане хабом, пропонуючи останні інформації та публікації про освіту та мобільні програми та місцем зустрічі для освітнього, громадянського суспільства й організацій та бізнес-спільноти», - сказав на відкритті центру голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Інформаційні центри ЄС створює Європейська Комісія з метою поширення інформації про Європейський Союз, його політику, а також задля надання допомоги університетам і дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції.

Читайте також: Мінгареллі назвав успішні реформ в Україні та вказав, на що звернути увагу

Перші Інформаційні центри були створені у 1963 році. Сьогодні в світі їх понад 600. В Україні діють 23 ЄС-центри при вищих навчальних закладах у 20 містах України (Дніпропетровськ, Київ, Луцьк, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Чернівці, Суми, Одеса, Донецьк, Біла Церква, Вінниця, Острог, Маріуполь, Миколаїв, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород та Чернігів).

В Інформаційному центрі ЄС кожен охочий може отримати доступ до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС; дізнатися історію виникнення та принципи формування Європейського Союзу, спільні здобутки держав-членів ЄС, поточну проблематику і стратегію подальшого розвитку європейської спільноти. Крім того, на базі центрів планують проводити інформаційні заходи для студентів і викладачів стосовно діяльності Європейського Союзу та його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців тощо. Представники центрів нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>