В Україні стартував загальнонаціональний фотоконкурс

В Україні стартував загальнонаціональний фотоконкурс

Децентралізація
Укрінформ
Міністерство регіональної політики за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» організувало національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада - наше майбутнє». 

Прийом робіт триває з 23 квітня по 20 травня 2018 року, повідомили Укрінформу у прес-службі «U-LEAD з Європою».

«23 квітня стартує загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада - наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Він має на меті залучення мешканців територіальних громад, а також сільської місцевості загалом до процесу об’єднання, а також і до самої реформи з децентралізації безпосередньо», - йдеться у повідомленні.

Для участі в конкурсі необхідно:

- зареєструватись на сайті;

- сфотографувати найулюбленіші місцини своєї громади чи рідного краю;

- відправити фото разом з анкетою.

Читайте також: На Сумщині в межах одного району жителі хочуть створити ще одну громаду

Наприкінці фотоконкурсу в Києві пройде заключна церемонія нагородження переможців, а також буде організована мандрівна фотовиставка, яка згодом відвідає усі області України.

З деталями конкурсу можна ознайомитися на сторінці у Facebook www.facebook.com/ULEADwithEurope та на сайті www.hromady.photos

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма «U-LEAD з Європою» сприяє розвитку самоврядування в Україні, створена на засадах прозорості й підзвітності та сприяє Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у впровадженні реформи з децентралізації влади в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-