Арештоване майно аеропорту

Арештоване майно аеропорту "Одеса" передали АРМА

Укрінформ
Нерухоме майно міжнародного аеропорту «Одеса» та 75% акцій компанії, яка ним володіє, передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Про це інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своїй сторінці у Facebook.

"Арешт майна, орієнтовна вартість якого, за попередніми оцінками, сягає близько 2 млрд грн, забезпечить виконання завдань кримінального судочинства та стане підгрунтям для повернення майна територіальній громаді міста Одеси", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення про арешт активів та подальшу їх передачу АРМА ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва 29 березня 2018 року, задовольнивши клопотання НАБУ і САП, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Одеської міської ради та ТОВ «Одеса аеропорт Девелопмент».

Читайте також: АРМА оскаржує заборону управляти арештованим майном Клименка

Зокрема, в управління АРМА передано приміщення аеропорту (в тому числі два термінали) загальною площею понад 65 тис. кв. м.

Як встановило слідство, у 2011 році, всупереч вимогам законодавства, відбулось відчуження комунального майна міжнародного аеропорту «Одеса» на користь суб’єктів господарювання. Відчуження відбулось в результаті створення Одеською міською радою та ТОВ «Одеса аеропорт Девелопмент», бенефіціарними власниками якого на той момент були відомі місцеві одеські підприємці Борис Кауфман та Олександр Грановський, ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса», до статутного фонду якого було передано майно КП «Міжнародний аеропорт Одеса». У створеному ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса» місцева громада отримала частку в розмірі 25% акцій, решта 75% відійшла приватним власникам, зазначили в САП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-