Зубко каже, що Рада сьогодні дала потужний поштовх децентралізації

Зубко каже, що Рада сьогодні дала потужний поштовх децентралізації

Децентралізація
Укрінформ
Новий закон про тергромади дозволить містам обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших громад без проведення перших виборів до міськради.

Так прокоментував прийняття закону віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

«Прийнятий закон значно активізує процес добровільного приєднання до територіальних громад міст обласного значення інших територіальних громад. Також він стане новим сильним поштовхом децентралізації публічної влади та створення нових великих територіальних громад», - зазначив Зубко.

Читайте також: На Житомирщині триває формування 12 нових тергромад

За його словами, ухвалення законопроекту №6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» очікувало майже 25 мільйонів людей, які проживають у 150 містах обласного значення та близько 1000 навколишніх територіальних громад.

Віце-прем’єр подякував народним депутатам за децентралізаційні закони, які були ухвалені парламентом з 2015 року. «Завдяки цим рішенням люди отримали можливість не тільки приймати рішення, а й реалізовувати їх», - підкреслив урядовець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-