На Хмельниччині відкрили спільний Центр надання адмінпослуг

На Хмельниччині відкрили спільний Центр надання адмінпослуг

Децентралізація
1362
Ukrinform
На Хмельниччині за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” відкрили спільний Центр надання адмінпослуг 

У Хмельницькій області за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” в смт. Стара Синява відкрито сучасний спільний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), який надаватиме більше 170 видів послуг для понад 20 тис. жителів об’єднаної територіальної громади.

Про це Укрінформу повідомили у прес-центрі Програми “U-LEAD з Європою”.

“29 березня в смт. Стара Синява Хмельницької області відкрився сучасний спільний Центр надання адміністративних послуг, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр значно розширив перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися як мешканцям громади, так і мешканцям району. Тепер їх більше 170 видів, включно з найбільш необхідними в ОТГ: реєстрація жителів, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості”, - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що новий ЦНАП є прикладом співпраці з РДА, адже Старосинявська громада об’єднала всю територію району і тепер Центр надаватиме послуги більше 20 тисячам жителям. 

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, капітальному ремонті приміщення, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма “U-LEAD з Європою”. У ЦНАП працюватимуть 19 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене експертами Програми. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади. 

“Ми дуже вдячні громаді за ефективне партнерство, результатом якого стало відкриття сучасного ЦНАП. Ми дуже раді, що якісні та комфортні адміністративні послуги стали значно ближчими для більш ніж 20 тисяч мешканці об’єднаної громади. Сподіваємось, що спільний Старосинявський Центр вплине на розбудову регіону та стане прикладом для інших громад”, - заявила керівник початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми “U-LEAD з Європою” Сусанна Делланс.

Голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський висловив подяку Програмі “U-LEAD з Європою” за надану допомогу: “Ми дуже вдячні експертам Програми за вклад в розвиток нашої громади. Я впевнений, що створення нового Центру стане стимулом для позитивних зміни і в інших сферах життя громади. Крім того, навчальні тренінги в рамках співпраці з “U–LEAD з Європою”, допомогли співробітникам ЦНАП підвищити кваліфікацію та познайомитися з кращими практиками в сфері адмінпослуг”.

Читайте також: Як отримати міжнародну техдопомогу навчали представників ОТГ Миколаївщини

Напередодні відкриття ЦНАП були проведені заходи з інформування жителів громади про особливості роботи ЦНАП, його переваги, права та обов’язки працівників та споживачів послуг. ЦНАП доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнано дитячий куточок.

У прес-службі також відзначили, що під час реконструкції приміщення було використано сучасну енергозберігаючу технологію рекуперації, яка використовує тепло відпрацьованого повітря під час вентиляції та підтримує оптимальний рівень вологості у приміщенні.  

Як повідомлялося, в рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми “U-LEAD з Європою” заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази. Це - приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

“U-LEAD з Європою” є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. 

Фото “U-LEAD з Європою”

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>