Миколаївщина без закриття шкіл

Миколаївщина без закриття шкіл "прикрутила" газ майже на 12%

Укрінформ
Миколаївщина скоротила споживання природного газу майже на 12% навіть без припинення навчального процесу у школах.

Про це стало відомо у ході засідання енергетичного штабу, повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

"У Миколаївській області станом на 4 березня загальне скорочення природного газу становить 11,8%. Це перевищує визначений кризовим штабом Мінпаливенерго України критерій щодо скорочення споживання природного газу на 10%", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на 3 березня Миколаїв потрапив до трійки лідерів зі скорочення споживання газу в Україні із показником (-21%).

За словами голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, такий показник був досягнутий тільки за рахунок скорочення споживання газу промисловими підприємствами та свідомими громадянами, не зупиняючи навчальний процес в області.

Читайте також: "Газові канікули": Міненерго пропонує відкрити школи з 5 березня

Як уже повідомляв Укрінформ, навчальний процес у школах Миколаївщини не припинили попри вимоги Міненерго про скорочення споживання газу. Адже ще з минулого року Миколаївська область почала процес переведення на альтернативне опалення бюджетних закладів.

Наразі в області більше 50% навчальних закладів перебувають на альтернативному опаленні. Тому освітня галузь складає незначний відсоток, який суттєво не впливає на загальний об’єм споживання газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-