ЄБРР допоможе Харкову оновити парк тролейбусів

ЄБРР допоможе Харкову оновити парк тролейбусів

946
Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) запроваджуватиме в Харкові інфраструктурний проект з оновлення парку тролейбусів міста.

Про це повідомляє Харківська ОДА за підсумками зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з головою представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером.

«Нам вдалося повернути довіру наших міжнародних партнерів. Наразі домовилися про можливість запровадження нового інфраструктурного проекту – оновлення парку тролейбусів міста Харкова. Я хочу подякувати керівництву Європейського банку реконструкції та розвитку за довіру до сходу України», - повідомила Юлія Світлична.

При цьому, голова представництва ЄБРР заявив про серйозні наміри ЄБРР продовжити працювати в Харкові й Харківській області.

«Я тут задля того, щоб продемонструвати довіру Європейського банку реконструкції та розвитку і серйозні наміри ЄБРР продовжити працювати в Харкові й Харківській області», - наголосив Шевкі Аджунер.

Під час зустрічі сторони також обговорили можливість відновлення програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу.

Читайте також: ЄБРР підписав кредитну угоду з компанією "Нібулон" на $50 мільйонів

«Ми обговорили можливу перспективу відновлення програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу, яку ЄБРР уже запроваджував на Харківщині в 2007-2008 роках. На сьогодні маємо необхідність стимулювання бізнес-активності окремих категорій жителів регіону, зокрема, ветеранів та воїнів АТО, а також молоді. Сподіваємося, що таку допомогу з боку ЄБРР отримаємо», - повідомила Світлична.

Як відомо, офіс ЄБРР у Харківській області було відкрито в 2016 році. Наразі в області реалізується програма банку щодо підтримки малого та середнього бізнесу в регіоні. Крім того, у 2017 році Президентом України було уповноважено Міністерство фінансів України щодо підписання угоди про співпрацю з ЄБРР у розбудові Харківського метрополітену.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-