Львівські тележурналісти пікетують сесію облради

Львівські тележурналісти пікетують сесію облради

Укрінформ
Працівники ТРК «Львів» та їх шанувальники пікетують сесію Львівської облради з вимогою до депутатів не допустити масового скорочення регіональних тележурналістів в ході реформування обласної телерадіокомпанії у  філію ПАТ «Національне суспільне телебачення України» (НСТУ).

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Концепції реформування регіонального мовлення у системі суспільного ще не ухвалено, а процеси реформування регіональних філій ідуть повним ходом. На думку працівників реформованої ТРК «Львів», відбувається практичне знищення колективу та регіонального мовлення», - зазначила у виступі на сесії телеведуча Ксенія Клим.

За її словами, для працівників львівської регіональної філії суттєво скорочують обсяг мовлення: у регіоні лишаються лише ранкові розважальні програми «Добрий ранок», випуски новин та вечірня розмовна півгодинна програма «Тема дня». Також закривають більшість радіопрограм і обговорюють питання переміщення редакції зі студії, в якій вона працює майже 90 років.

Працівники ТРК «Львів» закликали  депутатів ЛОР стати на захист інформаційного простору та регіонального мовлення, зокрема ТРК «Львів», і прийняти відповідні звернення до президента, прем’єр-міністра, Верховної Ради, РНБО, НАБУ, СБУ, НАЗК з вимогою призупинити дію закону «Про суспільне радіомовлення та телебачення». Також вони вимагають заслухати на найближчій сесії Верховної Ради повний звіт голови Держтелерадіо пана Наливайка; провести розслідування фінансової діяльності керівництва НСТУ; розпустити наглядову раду НСТУ та провести перевибори її членів; провести перевибори керівництва ПАТ «НСТУ».

Читайте також: Є підстави сподіватися, що НСТУ отримає належне фінансування – Наливайко

Як повідомлялось, на початку січня понад 200 працівників ТРК «Львів» отримали попередження про звільнення з 2 квітня 2018 року.

На завтра у Львові запланована публічна дискусія представників громадськості та керівників Національної суспільної телерадіокомпанії України, під час якої представники НСТУ обіцяють розповісти мешканцям про реформування ТРК «Львів» і перетворення його на «Суспільне».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-