SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко у Дніпрі вручив військовим ключі від нових квартир - 20.11.2017 16:32 — Новини Укрінформ
Порошенко у Дніпрі вручив військовим ключі від нових квартир

Порошенко у Дніпрі вручив військовим ключі від нових квартир

Фото
1187
Ukrinform
Президент Петро Порошенко у Дніпрі вручив ключі від 32 квартир військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту.

Церемонія вручення ордерів та ключів відбулася у рамках робочої поїздки глави держави до міста Дніпро.

“Перебуваючи з робочою поїздкою на Дніпропетровщині, я не міг не скористатися  можливістю, щоб особисто зустрітися з воїнами Державної спеціальної служби транспорту, поспілкуватися і подякувати вам за службу Вітчизні й передати ордери на нові квартири”, - зазначив Президент.

За його словами, нові квартири отримали 32 військовослужбовці, 27 із яких - учасники бойових дій.

Порошенко у Дніпрі вручив військовим ключі від нових квартир/ Фото прес-служби Президента

Фото: прес-служба Президента

Глава держави нагадав, що загалом за останні роки майже дві з половиною тисячі квартир отримали військовослужбовці Збройних Сил, ще більше двох тисяч помешкань збудовано для тих, хто служить в Національній гвардії, Службі безпеки, Держприкордонслужбі та Державній спецслужбі транспорту.

Читайте також: Віртуальний вишкіл: військових ЗСУ вчитимуть на симуляторах JCATS

“За ці три роки ми вручили загалом військовослужбовцям Міністерства оборони, Національної гвардії, поліції, Служби безпеки України, Спеціальної служби на транспорті, прикордонникам більше 5 тисяч квартир”, - сказав Порошенко.

Водночас він наголосив, що 90% з тих, хто отримали зазначені квартири, є учасниками АТО.

Президент підкреслив, що темпи будівництва житла для військовослужбовців мають бути ще вищими.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-