На Чернігівщині поширили

На Чернігівщині поширили "списки підкуплених виборців" з адресами та телефонами

Укрінформ
У місті Семенівка Чернігівської області від імені Громадянської мережі ОПОРА невідомі розповсюдили "списки підкуплених виборців" - з прізвищами, адресами, телефонами.

Заяву ОПОРИ щодо неправомірного використання елементів її логотипу та непричетності організації до даної інформаційної продукції кореспондентові Укрінформу надіслала координатор громадського спостереження за виборами у Чернігівській області ОПОРИ Наталія Висіканець.

"ВГО "Громадянська мережа ОПОРА" заявляє, що немає жодного стосунку до замовлення, виготовлення та поширення вищезазначених друкованих інформаційних матеріалів, розповсюджених у м. Семенівка", - йдеться у заяві.

Читайте також: Вибори в ОТГ: через порушення відкрили вже 6 проваджень

У ній розповідається, що друкована продукція із заголовком "Ці люди продали свій голос на виборах за 400 грн" була поширена в Семенівці у суботу, 28 жовтня. В тексті листівки зазначалися персональні дані осіб, а саме їхні прізвище, ім’я, по-батькові, адреса проживання та навіть особистий телефон.

А в нижньому лівому кутку - елемент логотипу ВГО "ОПОРА".

У зв’язку з неправомірним використанням логотипу громадського об’єднання Висіканець подала заяву до Семенівського відділу поліції та надала правоохоронцям відповідні пояснення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-