Прокуратура знайшла порушення ще на двох артскладах Міноборони

Прокуратура знайшла порушення ще на двох артскладах Міноборони

Укрінформ
Військовою прокуратурою Центрального регіону України зафіксовано порушення в зберіганні боєприпасів на двох складах Міноборони в населених пунктах Дубіївка та Розсішки Черкаської області.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України. 

«На виконання доручення військової прокуратури Центрального регіону України, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом здійснення диверсії на території 48 Арсеналу у м. Калинівці Вінницької області, військовою прокуратурою Черкаського гарнізону проведено вивчення стану дотримання законності при зберіганні  боєприпасів, облаштуванні (утриманні) відповідних споруд і сховищ у місцях дислокації військових арсеналів у Черкаській області. Зокрема під час виїзду у військові арсенали, які дислоковані в населених пунктах Дубіївка та Розсішки Черкаської області, зафіксовано порушення вимог керівних документів стосовно організації зберігання та розміщення боєприпасів, стану виконання заходів протипожежної безпеки», - йдеться у повідомленні.

Щодо виявлених порушень військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України за недбале ставлення до військової служби стосовно трьох військових службових осіб з числа керівництва зазначених арсеналів, на кожного окремо, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлено на розгляд до суду.

Читайте також: НАБУ затримало власника фірми-постачальника палива для Міноборони

Також військовою прокуратурою Черкаського гарнізону встановлено факт укладення договору між військовою частиною (військовий арсенал, с. Дубіївка) та фізичною особою підприємцем щодо проведення капітального ремонту дахів і покрівлі сховищ на технічній території частини, тощо. В подальшому зазначені роботи виконувалися не комерційною структурою згідно з умовами договору, а особовим складом і працівниками Збройних Сил України та залучалася техніка військової частини. Таким чином, військовими посадовими особами було здійснено розтрату бюджетних коштів на суму понад 60 тис. грн, виділених по програмі живучості баз, складів та арсеналів.

За даним фактом 13.10.2017 військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України, що передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-