Захист персональних даних обговорять на міжнародному форумі у Вінниці

Захист персональних даних обговорять на міжнародному форумі у Вінниці

659
Укрінформ
У Вінниці у п’ятницю стартує Міжнародний форум «Демократія даних», учасники якого обговорять проблему захисту персональних та авторських даних і питання правомірності використання та застосування в публічних процесах.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила представник оргкомітету форуму -прес-секретар ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Галина Сегеда.

«Демократія даних» - це новий погляд на дотримання демократичних стандартів та процедур щодо приватних та публічних даних, кількість яких щорічно збільшується. Розуміючи особливу роль застосування інформації та даних, як невід’ємної складової у взаємодії влади, громади та бізнесу, виникає потреба ініціювати дискусію в Україні щодо захисту персональних та авторських даних, правомірності використання та застосування в публічних процесах. Розмова про світові практики та українську реальність щодо даних є ключовою темою форуму», - повідомила Сегеда.

За її словами, участь у форумі «Демократія даних» візьмуть лідери міжнародних, державних та неурядових інституцій, представники бізнесу, ІТ-сектору, наукового середовища та журналісти.

У рамках роботи форуму запрошені спікери  - представники Державного агентства з питань електронного урядування України, Інституту публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління  при Президентові України та депутати Європейського парламенту, українські громадські діячі – представлять учасникам вітчизняний  та закордонний досвід підходів до використання публічних та персональних даних як основи демократичних процесів.

Під час роботи в групах учасники форуму обговорюватимуть питання безпеки інформації і права людини, демократичні процедури і використання публічних даних, а також зосередяться на питаннях інформаційної безпеки під час застосування цифрових технологій при роботі з приватними та публічними даними.

Читайте також: Інспектор ДФС намагався продати персональні дані платників податків

Захід відбувається у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovbridge та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-