ЦВК порахувала, скільки треба на вибори у 202 громадах

ЦВК порахувала, скільки треба на вибори у 202 громадах

Укрінформ
Центральна виборча комісія розподілила понад 55 мільйонів гривень державної субвенції на підготовку і проведення перших місцевих виборів, які відбудуться 29 жовтня у 202 об’єднаних територіальних громадах.

Про це зазначається у повідомленні прес-служби ЦВК, що є в розпорядженні Укрінформу.

ЦВК затвердила Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року на загальну суму 55 млн 138 тис. 900 гривень”, - ідеться в повідомленні.

Крім того, ще 241 тис. 100 гривень із субвенції підуть на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів на загальну суму 241 тис. 100 гривень.

ЦВК визначила, що кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що утворюються сільськими, селищними, міськими виборчими комісіями для організації перших місцевих виборів 29 жовтня становитиме 4 506 виборчих округів.

Центрвиборчком також затвердив Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших місцевих 29 жовтня, яким, зокрема, передбачено, що до 16 вересня включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії (ТВК) та сформувати їх склад. До 20 вересня включно територіальні виборчі комісії мають утворити одномандатні, територіальні виборчі округи для проведення перших місцевих виборів.

До 18 вересня включно громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстровані в установленому законом порядку можуть звернутися до ЦВК з клопотаннями про дозвіл мати офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах.

Окрім того, згідно з Календарним планом, 25 вересня розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.

Подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно, а до 5 жовтня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.

Читайте також: Кабмін врегулював механізм об’єднання громад із суміжних районів

Відповідно до календарного плану, до 11 жовтня включно ТВК повинні затвердити текст виборчого бюлетеня.

Як повідомляв Укрінформ, 18 серпня Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах на неділю, 29 жовтня

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-