Бойовики підтягують військову техніку до Новоазовська - ОБСЄ

Бойовики підтягують військову техніку до Новоазовська - ОБСЄ

Укрінформ
Спостерігачі Моніторингової місії ОБСЄ зафіксували численну військову техніку, яка рухалась у напрямку не підконтрольного українській владі міста Новоазовськ Донецької області, а також у бік кордону з Росією. 

Про це йдеться у звіті ОБСЄ. 

"22 липня, перебуваючи на підконтрольному "ДНР" блокпості, розташованому на автошляху Е58 на північ від м. Новоазовська (40 км на схід від Маріуполя) упродовж орієнтовно 3 годин, у зв’язку з відмовою в доступі, спостерігачі бачили, як через цей блокпост проїжджали численні транспортні засоби військового типу", – зазначається у звіті.

Читайте також: В ОБСЄ підрахували вибухи на Донбасі за вихідні

Команда СММ зафіксувала транспорт у такій послідовності: 1 БТР-80, що рухався в напрямку Новоазовська; автоколону у складі 4 автомобілів поліцейського типу, 2 чорних позашляховики з проблисковими маячками, 9 фургонів і 5 вантажівок військового типу (на багатьох із яких був напис "ТБГ", і скидалося на те, що на них перевозили чоловіків у формі військового типу), що рухалася у напрямку кордону з Російською Федерацією.

Окрім того, місія зафіксувала 1 порожню вантажівку військового типу, яка рухалася в напрямку Новоазовська; 2 чорні позашляховики з проблисковими маячками, які прямували в напрямку кордону з Російською Федерацією; 5 раніше зафіксованих порожніх вантажівок військового типу, які рухалися в напрямку Новоазовська; 2 порожні вантажівки військового типу, що їхали в напрямку кордону з Російською Федерацією, а також 2 порожні вантажівки військового типу, що прямували в напрямку Новоазовська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-