Червоний Хрест: з початку року на Донбасі зникли безвісти 106 осіб

Червоний Хрест: з початку року на Донбасі зникли безвісти 106 осіб

992
Ukrinform
Міжнародний комітет Червоного Хреста з початку 2017 року відкрив 106 нових справ з пошуку зниклих безвісти людей на територіях Донбасу, що не підпорядковуються і підпорядковуються українській владі.

Про це повідомили Укрінформу в коментарі в прес-службі Міжнародного Комітету Червоного Хреста. 

"З початку 2017 року Міжнародний комітет Червоного Хреста відкрив 106 нових справ з пошуку зниклих без вісти. Це стосується людей на всій території України (як підконтрольній, так і не підконтрольній українському уряду, а також усіх груп населення)", - уточнили в МКЧХ.

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня бойовики "ЛНР" затримали на КПВВ жінку з вадами слуху, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. Український контрольно-пропускний пункт Людмила Сурженко пройшла, чому є документальне підтвердження. За повідомленнями, жінка, яка є інвалідом дитинства зі слуху і в якої в момент переходу КПВВ сіли батарейки в слуховому апараті, чимось не сподобалася бойовикам, які охороняли перехід. Можливо, вона просто не розуміла, що саме від неї вимагають на блокпосту. Очевидці повідомили, що бойовики змусили жінку показати всі сумки, забрали мобільний телефон для перевірки.

Читайте також: Зникнення жінки-інваліда в "ЛНР": Червоний Хрест готовий долучитися до пошуків

Додому жінка після затримання бойовиками на КПВВ так і не повернулася.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>