Зникнення жінки-інваліда в

Зникнення жінки-інваліда в "ЛНР": Червоний Хрест готовий долучитися до пошуків

Укрінформ
Міжнародний комітет Червоного Хреста намагається зв'язатися з родичами жінки з вадами слуху, яка 13 липня зникла під час перетину лінії зіткнення на пункті пропуску в Станиці Луганській.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила прес-служба Міжнародного Комітету Червоного Хреста. 

"Ми намагаємося зв'язатися з родиною зниклої, аби відкрити справу з пошуку цієї людини", - сказали в прес-центрі і пояснили, що розшук зниклих цивільних громадян на окупованих територіях розпочинається МКЧХ тільки після звернення родичів до Комітету.   

У прес-центрі також нагадали, що три тижні тому на Луганському напрямку була подібна ситуація, коли співробітники "МГБ ЛНР" затримали жінку з вадами слуху, через те, що вона не реагувала на вимоги бойовиків. Її протримали декілька годин, але після з'ясування обставин відпустили.

Читайте також: Місія ООН з прав людини з'ясовує, чи дійсно в "ЛНР" викрали жінку-інваліда

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня бойовики "ЛНР" затримали на КПВВ жінку з вадами слуху, яка поверталася зі Станиці Луганської в окупований Луганськ. Український контрольно-пропускний пункт Людмила Сурженко пройшла, чому є документальне підтвердження. За повідомленнями, жінка, яка є інвалідом дитинства зі слуху і в якої в момент переходу КПВВ сіли батарейки в слуховому апараті, чимось не сподобалася бойовикам, які охороняли перехід. Можливо, вона просто не розуміла, що саме від неї вимагають на блокпосту. Очевидці повідомили, що бойовики змусили жінку показати всі сумки, забрали мобільний телефон для перевірки.

Додому жінка після затримання бойовиками на КПВВ так і не повернулася. Наступного дня мама Людмили зверталася із запитами до окупаційної адміністрації Луганська, але скрізь отримала відмову в наданні інформації. Ще через добу телефон викраденої вийшов на зв'язок, але відповідала на SMS явно не Людмила. 

Як припускають родичі, Людмила Сурженко, яка зникла 3 дні тому, знаходиться у біді і потребує уваги і допомоги з боку гуманітарних місій. Мама Людмили також звертається з проханням про допомогу в пошуку своєї доньки до представників міжнародних організацій, які працюють у Луганську.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-