ДСНС підписала меморандум з Товариством Червоного Хреста - що він передбачає
Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) підписала Меморандум про співпрацю з Товариством Червоного Хреста України.
26 вересня 2024
Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) підписала Меморандум про співпрацю з Товариством Червоного Хреста України.
Служба безпеки України та Національна поліція затримали на Закарпатті чоловіка, який на виконання замовлення російських спецслужб підпалив автомобілі Збройних сил України та Товариства Червоного Хреста.
Три представники Українського Червоного Хреста постраждали 25 вересня, близько 16:00, під час обстрілу Краматорська Донецької області військами російської Федерації.
21 вересня 2024
Правоохоронці за результатами розслідування встановили вид озброєння та підрозділи російських військ, які обстріляли представників Червоного Хреста у Донецькій області.
18 вересня 2024
У місті Добромиль Львівської області відкрили новий прихисток для внутрішньо переміщених осіб.
17 вересня 2024
У Червоному Хресті України спростували повідомлення у мережі про закриття місії у Дніпрі.
16 вересня 2024
Міністерство закордонних справ України звернулося до Організації Об’єднаних Націй і до Міжнародного комітету Червоного Хреста із закликом приєднатися до заходів гуманітарного реагування в районах Курської області Росії, які перебувають під контролем Збройних сил України.
У телеграм-каналах поширюється фейкова інформація про те, що нібито 16 вересня Червоний Хрест видаватиме кожній родині, яка перебуває в Україні, продуктовий набір.
На Закарпатті невідомі спалили автомобіль Червоного Хреста.
12 вересня 2024
Високий представник ЄС Жозеп Боррель засудив російський обстріл вантажівки Міжнародного комітету Червоного Хреста у Донецькій області, внаслідок якого загинули троє представників МКЧХ.
Австрія рішуче засуджує російську атаку на транспортні засоби МКЧХ на Донеччині та вбивство працівників організації, а також атаку РФ на судно з зерном у Чорному морі, яка яскраво демонструє цинічний підхід Росії до глобальної продовольчої безпеки.
Президентка МКЧХ Мір’яна Сполярич засудила обстріл місця роздачі гуманітарної допомоги в Донецькій області, внаслідок якого загинули троє співробітників МКЧХ, не вдаючись при цьому до звинувачень в сторону Росії.
06 вересня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо відео ймовірного розстрілу росіянами українського військовополоненого.
15 серпня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вимагає, аби Міжнародний комітет Червоного Хреста провів розслідування теракту в Оленівці ,та прагне, щоб ООН визнала, що відповідальність за нього несе Російська Федерація.
У Телеграмі з’явився фейковий канал Червоного Хреста України, який збирає особисті дані користувачів.
20 липня 2024
Уповноважений з прав людини Верховної Ради Дмитро Лубінець заявив, що голова делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Росії в інтерв’ю пропагандистам відверто маніпулював інформацією.
16 липня 2024
За даними Британського Червоного Хреста, тисячі українських біженців, які виїхали до Великої Британії у пошуках притулку після повномасштабного вторгнення РФ, ризикують залишитися без даху над головою та бути експлуатованими.
Уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що не має інформації щодо того, чи Червоний Хрест раніше мав доступ до українського журналіста Дмитра Хилюка, який перебуває у російському полоні.
15 липня 2024
Національна гвардія та Червоний Хрест України підписали Меморандум про співпрацю і партнерство.
04 липня 2024
Правоохоронці повідомили про підозру колишній голові районної організації Товариства Червоного Хреста, яку звинувачують у привласненні гуманітарної допомоги на 3,6 млн грн.
27 червня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець обговорив із керівництвом Ради Європи нові механізми захисту прав українських громадян, які перебувають як в Україні, так і в інших країнах світу, а також нові структури, які займатимуться аналізом порушень прав українців та консолідовано реагуватимуть на це.
20 червня 2024
Міжнародний комітет Червоного Хреста тисне у Москві та на окупованих територіях України з тим, щоб поширити міжнародне гуманітарне право.
Із російського полону загалом вже було повернуто 287 військовослужбовців - морських піхотинців.
17 червня 2024
Після перемоги України норми міжнародного гуманітарного права можуть стати основою для побудови механізму співіснування з державами-сусідами.
16 травня 2024
Міжнародний комітет Червоного Хреста на тлі загострення бойових дій поблизу Харкова збільшує обсяг допомоги внутрішньо переміщеним особам.
У селі Козівка Великогаївської громади на Тернопільщині відкрили будинок для внутрішньо переміщених осіб.
08 травня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець обговорив захист прав українських військовополонених, яких утримує Росія, з президенткою Міжнародного комітету Червоного Хреста Мір’яною Сполярич і керівником Бюро Центрального агентства розшуку МКЧХ Душаном Вуджасаніном.
03 травня 2024
Міжнародна федерація Червоного Хреста і Червоного Півмісяця своїми намаганнями виправдати російський Червоний Хрест пробиває дно цинізму.
30 квітня 2024
Міжнародний рух Червоного Хреста вирішив не призупиняти членство Російського товариства Червоного Хреста в організації, незважаючи на порушення правил нейтралітету.
27 квітня 2024
Оприлюднена на офіційному сайті Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця заява щодо російського Червоного Хреста виглядає як спроба врятувати репутацію останнього.
реклама