Червоний Хрест

19 вересня 2023

17 вересня 2023

18 серпня 2023

02 серпня 2023

26 липня 2023

23 липня 2023

22 липня 2023


Голова оборонного комітету Бундестагу закликала Червоний Хрест розслідувати долю зниклих українців

Голова комітету з питань оборони німецького Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн закликала Міжнародний комітет Червоного Хреста активніше розслідувати долю тисяч зниклих безвісти українців.

21 липня 2023


Кислиця попросив ООН відреагувати на зізнання Червоного Хреста Білорусі у депортації дітей

Постіпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу у п’ятницю звернувся з проханням відреагувати на зізнання глави Білоруського Червоного Хреста Дмитра Шевцова в організації насильницького вивезення українських дітей з окупованих територій.

19 липня 2023


Кулеба закликав МКС видати ордер на арешт голови Червоного Хреста Білорусі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Міжнародний кримінальний суд видати ордер на арешт голови білоруського Червоного Хреста Дмитра Шевцова, який публічно зізнався у злочині незаконної депортації дітей з тимчасово окупованих територій України.


Глава Червоного Хреста Білорусі визнав участь у вивезенні дітей із України

Глава Білоруського товариства Червоного Хреста Дмитро Шевцов під час чергової поїздки на тимчасово окуповану територію України в репортажі телеканалу «Білорусь 1» зізнався, що його організація бере участь у вивезенні дітей із України.

08 липня 2023


До проєкту «Прихисток» можуть залучити власників житла, які перебувають за кордоном

Віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук доручила опрацювати спрощення процедури підтвердження даних, необхідних для реалізації проєкту «Прихисток».

30 червня 2023


До «Просвіти» в Аргентині завітала делегація Червоного Хреста України

До Українського культурного товариства «Просвіта» в Буенос-Айресі завітала делегація Червоного Хреста України на чолі із заступником генерального директора Національного комітету товариства Червоного Хреста Іллею Клецковським.

22 червня 2023


Лубінець заявив про відсутність ініціативи та не повне виконання свого мандата Червоним Хрестом

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив про відсутність ініціативи та не повне виконання свого мандата Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

09 червня 2023

07 червня 2023


Президент шокований відсутністю допомоги з боку ООН та Червоного Хреста після підриву Каховської дамби

ООН та Міжнародний комітет Червоного Хреста наразі не надали Україні жодної допомоги для подолання наслідків екологічної катастрофи, спричиненої підривом Росією Каховської дамби.

23 травня 2023

08 травня 2023

04 травня 2023

01 травня 2023

21 квітня 2023


Україні вдалося налагодити передачу тіл загарбників у росію - допоміг Червоний Хрест

Офіс українського Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісті за особливих обставин налагодив з російською стороною передачу тіл загиблих військових рф. Це дозволяє швидше повертати тіла своїх героїв.

13 квітня 2023


Рідні військовополонених у Оленівці поскаржилися Лубінцю на бездіяльність МКЧХ

Рідні загиблих і поранених військовополонених у Оленівці розчаровані невиконанням своїх обов’язків представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Зокрема, вони поінформували про те, що представники МКЧХ неякісно здійснювали анкетування під час виходу військових з “Азовсталі”.


Коордштаб закликав Червоний Хрест добиватися виконання мандата організації у росії

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими під час зустрічі з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста закликав добиватися виконання мандата цієї організації в росії.

12 квітня 2023


Лубінець закликає ООН та Червоний Хрест покарати росію після відео страти українського бійця

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав ООН та Міжнародний комітет Червоного Хреста покарати російську федерацію після появи відео з відрізанням голови українському полоненому


росія у більшості випадків не підтверджує перебування у полоні українських бійців – ГУР

Відповідно до міжнародного права, офіційно визнаними полоненими вважаються ті люди, особи яких було підтверджено Комітетом Червоного Хреста, для чого та чи інша держава має підтвердити Червоному Хресту перебування в себе полоненого. І росіяни у більшості випадків цього якраз не роблять.

04 квітня 2023

27 березня 2023

23 березня 2023


Червоний Хрест України виплачуватиме по 4 тисячі людям з інвалідністю

Товариства Червоного Хреста України разом з Міністерством ветеранів запустили нову соціальну програму для людей з інвалідністю та ветеранів війни, яким будуть виплачувати фінансову допомогу у розмірі 4 тисячі гривень щомісяця.

22 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-