На Донеччині накрили ще один "конверт" на 1 мільярд

На Донеччині накрили ще один "конверт" на 1 мільярд

2675
Ukrinform
Співробітниками ДФС у Донецькій області ліквідовано крупний міжрегіональний конвертаційний центр із обігом понад 1 мільярд гривень.

Про це в понеділок повідомили в Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань, оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків), припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного центру» з обігом понад 1 мільярд гривень», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Одесі накрили "конверт" з обігом у понад 30 мільйонів

Зазначено, що організаторами «конвертаційного центру» стали мешканці міста Миколаїв, які надавали підприємствам реального сектору економіки Миколаївської, Донецької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Львівської та інших областей  послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів у готівку за винагороду у сумі 2,5% від проконвертованих грошових коштів.

Читайте також: Правоохоронці накрили конвертцентр з обігом 300 мільйонів

За результатами 11 обшуків, проведених у Миколаєві в офісних приміщеннях, за місцями проживання учасників групи та у транспортних засобах вилучено грошові кошти на загальну суму понад 602 тис. грн, 35 печаток суб’єктів господарської діяльності та 4 факсиміле, документи бухгалтерського та податкового обліку, 111 чекових книжок, 131 банківську картку, 19 мобільних телефонів, комп’ютерну та оргтехніку.

Читайте також: На Донеччині накрили конвертцентр з обігом в 1 мільярд

Крім того, з метою забезпечення відшкодування збитків, завданих державі, накладено арешт на 54 банківські рахунки 21 суб’єкта господарювання.

Досудове розслідування триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>