Спостерігачі СЦКК потрапили під обстріл бойовиків - штаб

Спостерігачі СЦКК потрапили під обстріл бойовиків - штаб

1044
Ukrinform
Військові Збройних сил України зі спостережної групи у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню, а також представники російської сторони в СЦКК потрапили під обстріл бойовиків.

Про це інформує прес-центр штабу АТО.

"З метою дискредитації уряду України, здійснення провокації по відношенню до військовослужбовців Збройних сил України, вчора, 4 травня, близько 18-ї години НЗФ ОРДО здійснили обстріл по населеному пункту Безіменне. Під обстріл потрапили як військовослужбовці Збройних сил України, які перебували у складі спостережної групи СЦКК, так і представники російської сторони СЦКК", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у штабі, проводячи інформаційну акцію, бойовики упереджено звинувачують Збройні сили України у застосуванні танків, не маючи при цьому жодних фото- та відеодоказів.

"Крім того, слід зазначити, що при висуванні фейкових звинувачень незаконні збройні формування не враховують відстані між населеними пунктами, нехтують характером місцевості, тактико-технічними характеристиками озброєнь, а особливо тим фактом, що Збройні сили України, виконуючи Мінські домовленості, повністю відвели від лінії розмежування важке озброєння, у тому числі й танки", - підкреслюється у повідомленні.

У штабі також додали, що такими діями, інформаційними акціями, непродуманими та бездоказовими звинуваченнями НЗФ ОРДЛО заганяють самі себе в глухий кут та підтверджують той факт, що саме вони порушують усі взяті на себе Мінські зобов’язання стосовно застосування та відведення забороненого озброєння.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-