Мер Чернівців просить Раду про позачергові вибори у місті

Мер Чернівців просить Раду про позачергові вибори у місті

Укрінформ
Сьогоднішня сесія Чернівецької міської ради розпочалась із гучної заяви міського голови Олексія Каспрука про перезавантаження міськради.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з місця події.

Каспрукнаголосив на тому, що в сесійній залі депутати займаються протистоянням та підкилимною боротьбою, а не роботою на користь міста та чернівчан. Рішення, на думку Каспрука, у такій ситуації одне – перевибори.

«Відповідне звернення щодо оголошення позачергових виборів Чернівецької міської ради спрямував до Верховної Ради України. Переконаний, що одночасно мають відбутися і вибори міського голови. Відповідальність за рік втрачених для міста можливостей, зневіру чернівчан, зраду заповіту наших славних попередників має бути спільною. Майте мужність та честь це визнати та піти на вибори!», - сказав Каспрук.

На думку міського голови, у такому протистоянні втрачається найцінніше – час, і Чернівці неймовірно швидко відстають від інших міст. Нищиться міф про особливу чернівецьку толерантність, губиться довіра світу до міста, яке стає нецікавим для партнерів, ризикованим для інвестицій.

Міський голова звернув увагу на те, що вже понад рік Чернівецька міська рада працює без секретаря та із виконавчим комітетом, який не має повного складу. Постійно спостерігається блокування роботи виконавчих органів та комунальних підприємств, зневага до посадовців, нехтування інтересами чернівчан та законами України, дешевий соціальний популізм, що негативно позначається на діяльності міського господарства, якості адміністративних та інших послуг. Через неефективність роботи депутатів бюджетні кошти не розподіляються, дороги не ремонтуються, дитячі садки не будуються, а міські лікарні залишаються без необхідного медичного обладнання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-