Рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалище французам допоможуть експерти

Рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалище французам допоможуть експерти

Укрінформ
Французька компанія «Еджіс» проводить мобілізацію експертів з питань переробки сміття та рекультивації полігону, які працюватимуть у Львові впродовж наступних 6 місяців.

Про це під час робочої зустрічі у Львівській міськраді зазначив проектний менеджер «Еджіс» Крістофер Раунд, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«З часу підписання меморандуму компанія «Еджіс» мобілізує своїх експертів для роботи у Львові. Зокрема, це експерти з Франції та інших країн світу з питань переробки сміття та рекультивації полігону, які працюватимуть безпосередньо тут протягом 6 місяців. З одного боку ми почнемо працювати над розробкою комплексної стратегії переробки побутового твердого сміття у місті. І паралельно працюватимемо над проектом рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах», - сказав Раунд.

За його словами, завдання проектантів - використати досвід експертів як з Франції, так і з інших країн Європи для того, щоб знайти найоптимальніше рішення.

Паралельно компанія працюватиме над аналізом технологій для побудови нового об’єкта для переробки відходів, розгляне ділянки для розташування цього об’єкта.

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня у міськраді було підписано Меморандум порозуміння між Львівською міською радою та французькою компанією «Eджіс». Компанія підготує комплексне дослідження та стратегію міста у сфері поводження з відходами. Захід відвідали посол Франції в Україні, представники «Eджіс» та посадовці міськради.

Для розробки дослідження «Міська стратегія поводження з твердими побутовими відходами для міста Львова: техніко-економічне обгрунтування інтегрованої системи поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку та утилізацію»  «Eджіс» залучила грантові кошти в обсязі 650 000 євро від Фонду вивчення та підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-