З Грибовицького звалища почнуть відкачувати інфільтрат

З Грибовицького звалища почнуть відкачувати інфільтрат

Укрінформ
Аварійне відкачування стічних вод розпочнуть на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом. Для цього на баланс комунального підприємства «Збиранка», яке обслуговує полігон ТПВ, передали тимчасовий напірний трубопровід.

Таке рішення 27 березня прийняв виконком Львівської міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«З метою подальшої експлуатації та уникнення можливої загрози прориву дамб існуючих резервуарів-накопичувачів міського полігону твердих побутових відходів передати з балансу Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал» на баланс замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури тимчасовий напірний трубопровід для аварійної відкачки стічних вод до каналізаційної мережі Львова. У свою чергу департамент до 5 квітня 2017 передасть приладдя ЛКП «Збиранка», - йдеться у рішенні.

Як повідомляв Укрінформ, на Грибовицькому сміттєзвалищі, де в травні минулого року стався зсув і загинули три рятувальники та інженер-еколог, існує загроза прориву дамби на озері з інфільтратів. В разі такої техногенної аварії отруйні стоки потраплять у ріки та забруднять оточуюче середовище.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-