SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові біля пам`ятника Шевченку читали вірші та запускали повітряні кульки - 09.03.2017 14:37 — Новини Укрінформ
У Львові біля пам`ятника Шевченку читали вірші та запускали повітряні кульки

У Львові біля пам`ятника Шевченку читали вірші та запускали повітряні кульки

Фото
1586
Ukrinform
Львів`яни відзначили річницю від дня народження Кобзаря поетично-пісенним флешмобом.

Біля пам`ятника Тарасові Шевченку кожен бажаючий зміг прочитати вірш або заспівати пісню на слова великого українського поета.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Не вмирає душа наша, не вмирає воля. І неситий не виоре на дні моря поле. Не скує душі живої і слова живого», - ці слова українського пророка найкраще підтвердження, що наша українська душа, які б незгоди не були – завжди відроджується. Ми, українці, разом з великим Шевченком непереможні! І в боях на Сході, і в звитягах на Заході», - зазначив, прочитавши уривок із поеми Шевченка «Кавказ», голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Урочистості з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Львові / Фото: Альона Николаєвич

Наприкінці флешмобу львів`яни поклали до пам’ятника Шевченку квіти і запустили у небо кульки з аркушами, на яких надруковані рядки з віршів великого поета.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-