Почесне консульство Австрії відновило діяльність у Львові

Почесне консульство Австрії відновило діяльність у Львові

Фото
Укрінформ
У Львові до 25-річчя дипломатичних відносин із Австрією відновлено роботу Почесного консульства цієї країни.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Австрія співпрацює з Україною через міжнародні організації, зокрема, головує в ОБСЄ, яка прагне вирішення конфлікту на сході України. Але також дуже важливою є співпраця між регіонами. Бо саме така співпраця дозволяє створити можливість, за якої люди починають краще розуміти один одного, краще розуміти ситуацію в окремих регіонах», - зазначила на церемонії відкриття Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

За її словами, Почесне консульство у Львові є п’ятим подібним дипломатичним представництвом Австрії в Україні після Чернівців, Одеси, Дніпра та Харкова. Відновлення діяльності дипломатичного представництва Австрії  у Львові дозволить поглибити економічну, соціальну та культурну співпрацю між українською областю та альпійською країною.

Як наголосила Поппеллер, в Австрії пам’ятають історію Львова і відчувають ностальгію за давніми стосунками, які в свою чергу є базовими для теперішніх відносин.

Загалом дипломатична присутність Австрії у Львові сягає 1922 року, тобто, цього року виповнюється 95 років від того моменту, коли у Львові розпочало свою роботу Генеральне консульство Австрії.

Відновлене Почесне консульство Австрії у Львові очолив кандидат юридичних наук, голова Західноукраїнської філії Адвокатського об’єднання Arzinger Маркіян Мальський.

До 25-річчя дипломатичних відносин між Австрією і Україною у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася наукова конференція. В рамках події презентовано поштову марку, випущену з нагоди відновлення діяльності Почесного Консульства Австрійської Республіки у Львові.

Фото: Микола Тис/ZIK

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-