Слободян запевняє, що будівництво "Стіни" на Харківщині не заморожували

Слободян запевняє, що будівництво "Стіни" на Харківщині не заморожували

1631
Ukrinform
Інформація про те, що на Харківщині призупинено будівництво "Стіни" на кордоні з Росією через відсутність фінансування, не відповідає дійсності.

Так прокоментував кореспондентові Укрінформу заяву голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян.

"Це не відповідає дійсності. Фінансування на 2017 рік передбачено в обсязі 200 млн грн. В межах цього фінансування і будуть продовжуватися роботи", - сказав він.

Як повідомлялося, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична на прес-конференції повідомила: "Немає фінансування цього проекту, тому, на скільки мені відомо, він на території Харківської області не продовжується”. Вона додала, що на сьогодні в межах Харківської області проводяться роботи з підтримки технічного стану вже зведених в рамках проекту “Стіна” споруд на кордоні з Росією. Обсяг робіт, який був проведений, на сьогодні перебуває в належному стані. Але що стосується подальшої роботи цього проекту, то, за словами Світличної, то в неї є інформація, що цей проект поки продовжуватися не буде.

Проект «Європейський вал» планується завершити до кінця 2018 року. Загальний обсяг коштів, передбачений на реалізацію проекту - 4 млрд грн. Роботи з реалізації проекту "Стіна" на кордоні з Росією в Харківській області вже виконані більш ніж на 50%.

Водночас, голова Держприкордонної служби Віктор Назаренко нещодавно розповів, що на проект "Стіна" на кордоні з Росією протягом двох років виділялося значно менше коштів, ніж було заплановано. Цього року при проекті у 1,200 млрд грн виділено лише 200 мільйонів, на сьогодні профінансовано 175 млн, зазначив він.

Загалом на українсько-російському кордоні вже облаштовано 264,6 км протитанкових ровів, 111,8 км рокадних доріг, 40,6 км контрольно-слідової смуги, 75,7 км загороджувального паркана. Прикордонники придбали й використовують чотири бойові модулі, обладнано комплексну систему захисту і контролю державного кордону у більшій частині Харківської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-