Стіна

15 лютого 2019

Трамп заявив, що введе надзвичайну ситуацію у США

Президент США Дональд Трамп пообіцяв ввести надзвичайну ситуацію національного рівня для того, щоб отримати гроші зі спеціальних фондів в обхід Конгресу для побудови нової стіни на кордоні з Мексикою.

13 лютого 2019

Трамп незадоволений тим, як Конгрес хоче уникнути нового "шатдауну"

Глава Білого дому Дональд Трамп висловив незадоволення тим, що республіканці й демократи в Конгресі домовились про компроміс для уникнення "шатдауну", який не передбачає будівництва нової стіни на кордоні з Мексикою.

12 лютого 2019

Напередодні чергового шатдауна: Конгрес США запропонує Трампу альтернативу стіні

Члени Конгресу США досягли згоди щодо можливої конфігурації бюджету на 2019 рік з виділенням коштів на посилення безпеки кордону, яка становить приблизно четверту частину від суми, яку запитує Трамп.

11 лютого 2019

Трамп їде на кордон із Мексикою - агітувати за нову стіну

У той час, як двопартійна комісія в Конгресі намагається дійти компромісу щодо бюджету країни – 2019, президент США Дональд Трамп вирушає на кордон з Мексикою, щоб знову привернути увагу американців до його ініціативи з побудови нової стіни.

06 лютого 2019

05 лютого 2019

01 лютого 2019

27 січня 2019

У Трампа кажуть, що не бояться ще одного "шатдауну"

Команда президента США готова до повторення ситуації з урядовим "шатдауном", якщо демократи в Конгресі не погодяться дати понад $5 млрд на виконання передвиборчої обіцянки Трампа щодо побудови прикордонної стіни.

26 січня 2019

25 січня 2019

Білий дім готує проект заяви для Трампа щодо введення надзвичайного стану - CNN

Адміністрація президента США Дональда Трампа підготувала проект прокламації президента про введення надзвичайного стану на південному кордоні США у зв'язку з проголошеною раніше "гуманітарною кризою" та загрозою безпеці.

23 січня 2019

20 січня 2019

Трамп запропонував компроміс демократам, щоб вийти із кризи й "шатдауну"

Президент США Дональд Трамп заявив про готовність піти на поступки демократам в їхніх ініціативах щодо збереження програм для іммігрантів, однак при цьому виступив з вимогою виділення $5,7 млрд на прикордонну стіну.

18 січня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-