Стіна

28 червня 2019

29 травня 2019

Папа Римський порівняв стіну Трампа з багатостраждальною Берлінською стіною

Папа Римський Франциск вважає, що ініціатива президента США Дональда Трампа звести стіну на кордоні з Мексикою принесе людські страждання, як це відбувалося минулого століття з Берлінською стіною.

25 травня 2019

05 квітня 2019

Трамп їде подивитися на новозбудовану “стіну” з Мексикою

Після погроз повністю закрити південний кордон США та попереджень з боку радників і Конгресу про значні економічні збитки від такого рішення президент Дональд Трамп у п'ятницю вирушив до однієї з прикордонних ділянок біля КПП Калексико.

26 березня 2019

14 березня 2019

Трамп обіцяє накласти вето на резолюцію, що скасовує НС на кордоні

Після того, як обидві палати Конгресу США проголосували за резолюцію, яка скасовує розпорядження глави Білого дому про введення надзвичайного стану на кордоні з Мексикою, президент знову твердо пообіцяв накласти вето на неї.

11 березня 2019

01 березня 2019

26 лютого 2019

Екс-представники адміністрації США закликали Трампа скасувати указ про НС

Щонайменше 58 високопоставлених представників колишніх адміністрацій США, у тому числі глав міністерств і відомств, закликали президента Трампа скасувати його указ щодо введення надзвичайного стану в країні.

15 лютого 2019

Трамп заявив, що введе надзвичайну ситуацію у США

Президент США Дональд Трамп пообіцяв ввести надзвичайну ситуацію національного рівня для того, щоб отримати гроші зі спеціальних фондів в обхід Конгресу для побудови нової стіни на кордоні з Мексикою.

13 лютого 2019

Трамп незадоволений тим, як Конгрес хоче уникнути нового "шатдауну"

Глава Білого дому Дональд Трамп висловив незадоволення тим, що республіканці й демократи в Конгресі домовились про компроміс для уникнення "шатдауну", який не передбачає будівництва нової стіни на кордоні з Мексикою.

12 лютого 2019

Напередодні чергового шатдауна: Конгрес США запропонує Трампу альтернативу стіні

Члени Конгресу США досягли згоди щодо можливої конфігурації бюджету на 2019 рік з виділенням коштів на посилення безпеки кордону, яка становить приблизно четверту частину від суми, яку запитує Трамп.

11 лютого 2019

Трамп їде на кордон із Мексикою - агітувати за нову стіну

У той час, як двопартійна комісія в Конгресі намагається дійти компромісу щодо бюджету країни – 2019, президент США Дональд Трамп вирушає на кордон з Мексикою, щоб знову привернути увагу американців до його ініціативи з побудови нової стіни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-