«Золотий» Романчук уже майже місяць як поновлений на посаді

«Золотий» Романчук уже майже місяць як поновлений на посаді

1738
Ukrinform
Перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, якого судять за вимагання 92 тисяч доларів хабара, уже майже місяць як автоматично поновлений на своїй посаді, бо термін його відсторонення закінчився ще 3 вересня.

Військова прокуратура подала клопотання про продовження терміну його усунення, тільки в середу, 28 вересня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із зали суду.

«Я знаходжусь у відпустці і виходити на роботу не збираюсь, хоча термін мого відсторонення від займаної посади закінчився ще 3 вересня. Я законослухняний громадянин і нехай все буде по закону. Якби я завтра вийшов на роботу, то вся Україна гула б. Я стільки років не був у відпустці, можу собі дозволити», - сказав Романчук.

Під час судового засідання 28 вересня стало відомо, що прокуратура вчасно не подала до суду клопотання про продовження терміну усунення Романчука із посади першого заступника голови ОДА. Зробила це вона тільки 28 вересня. Отож Романчук міг дійсно вийти на роботу.

Наразі суд пішов у нарадчу кімнату, щоб розглянути клопотання прокуратури з даного приводу.

Як повідомляв Укрінформ, 3 червня СБУ спільно з військовою прокуратурою заявили про припинення корупційної діяльності групи високопосадовців на чолі з першим заступником голови Миколаївської ОДА. Вони вимагали хабар 92 тис. дол. за надання дозволу ТОВ «ЕЛК-БУД» з видобутку вапняку. Під час обшуків на робочому місці та вдома в маєтку першого заступника голови ОДА знайшли валізу з 300-ма тисячами доларів та велику кількість ювелірних виробів. Під будівлею співробітники спецслужби виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи із золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-