У Вінниці підозрюваному в зґвалтуванні дитини обрали запобіжний захід
Про це повідомляє Вінницький міський суд Вінницької області, передає Укрінформ.
"Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу для чоловіка, який підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 156-1, ч. ч. 4, 6 ст. 153 КК України.
Суд встановив, що підозрюваний познайомився із малолітньою потерпілою в одній із соціальних спільнот мережі Інтернет та розпочав спілкування з нею. Надалі, регулярно спілкуючись з потерпілою та отримавши її довіру, з метою задоволення своєї статевої пристрасті, під час листування вів розмови на сексуальні теми та спонукав дівчину до реальних зустрічей з метою вчинення сексуальних дій", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що за результатами судового розгляду, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Слідчі дії тривають.
Раніше Укрінформ повідомляв, що у Вінниці затримали впливового підприємця, ймовірно, причетного до зґвалтування 12-річної дівчинки, який через онлайн спілкування виманив її на "побачення".
Фото: Freepik