
Зеленський: Якщо процес вступу до НАТО затягнеться, поверніть Україні ядерну зброю
Уривок оприлюднено у соцмережі Х, це передає Укрінформ.
Журналіст запитав у Зеленського, чи існує в нього план «Б» в разі, якщо Україна не вступить до НАТО, – таку умову нібито висуває російський правитель Володимир Путін, пояснюючи вторгнення євроатлантичними прагненнями України.
"Give us back nuclear arms."
— Piers Morgan Uncensored (@PiersUncensored) February 4, 2025
Ukraine’s President Zelenksy has issued the plea while discussing with Piers Morgan how the war with Russia can end.
Watch more tonight on YouTube from 8pm (UK) / 3pm (EST).
SUBSCRIBE: https://t.co/QR11ywsANx@ZelenskyyUa | @piersmorgan pic.twitter.com/Uuk1b30Y6r
Якщо процес вступу до Альянсу затягнеться на роки чи десятиліття – не через Україну, а через партнерів, – тоді Україна абсолютно справедливо поставить питання: що захищатиме нас від цього зла весь цей час, яка буде підтримка, яку отримуватимемо зброю, сказав Президент, спілкуючись через перекладача.
За словами Зеленського, в такому разі партнери мають надати достатню кількість ракет і навіть «повернути ядерну зброю» Україні, а також допомогти з фінансуванням мільйонної армії, аби стримувати Росію, щоб люди в Україні почувалися спокійно.
Також Росія має сплатити фінансову компенсацію за всі завдані Україні збитки, додав Президент.
Морган додав, що інтерв’ю буде оприлюднене сьогодні, у вівторок на Ютубі о 20:00 за британським часом (22:00 за київським).
Як повідомляв Укрінформ, після російської ракетної атаки на місто Ізюм, внаслідок якої загинули п’ятеро людей (серед них – вагітна жінка), Президент України Володимир Зеленський заявив, що потрібно тиснути на Росію, щоб зупинити терор і захистити життя.