Ядерна зброя

29 березня 2023

28 березня 2023


Через «призупинення» СНО-III росія не отримає від Штатів оновлених даних про ядерну зброю

Сполучені Штати не надаватимуть росії оновленої інформації про свою ядерну зброю згідно з умовами Договору СНО-ІІІ, оскільки москва грубо порушила цю угоду, призупинивши свою участь у ній.


Проти білорусі запровадять додаткові санкції у разі розміщення ядерної зброї рф - Моравецький

Проти білорусі будуть запроваджені додаткові санкції, якщо режим самопроголошеного президента олександра лукашенка погодиться на розміщення на території країни тактичної ядерної зброї росії.


Веніславський про розміщення ядерної зброї у білорусі: Це порушення і Будапештського меморандуму

російська федерація порушує міжнародні договори про нерозповсюдження ядерної зброї самою тільки заявою про гіпотетичну можливість її розміщення на території республіки білорусь.

27 березня 2023


Якщо лукашенко прийме «ядерну пропозицію» путіна, ЄС відповідатиме на загрозу - речник

Європейській Союз розглядає варіанти реагування на заяву путіна щодо можливого розміщення на території білорусі російської ядерної зброї і чекає реакції з боку білоруського режиму.


У відповідь на ядерну риторику росії НАТО має розробити нову концепцію її стримування – Клімкін

НАТО після заяви путіна про намір розмістити на території білорусі тактичну ядерну зброю має розробити нову концепцію стримування росії і оприлюднити її на липневому саміті у Вільнюсі.

26 березня 2023


Рішення путіна про ядерну зброю в білорусі порушує домовленості про нерозповсюдження - КБФ

Рішення путіна про розміщення ядерної зброї в окупованій білорусі порушує весь корпус міжнародних домовленостей про нерозповсюдження ядерної зброї – від договірних зобов’язань і рішень РБ ООН до Будапештського меморандуму.


ЄС відповість на ядерний шантаж кремля новими санкціями – Боррель

Європейський Союз вважає заяви кремля про намір розмістити ядерну зброю на територію білорусі безвідповідальною спробою ескалації напруги та заявляє про готовність застосувати нові економічні санкції у відповідь на посилення загроз для європейської безпеки.


Ядерна риторика росії небезпечна та безвідповідальна - НАТО

У відповідь на слова росії щодо намірів розмістити ядерну зброю у білорусі та продовження її ядерних погроз на адресу України й колективного Заходу речник Альянсу виступив із заявою, у якій засуджується ядерна риторика кремля як «небезпечна та безвідповідальна».


путін, імовірно, збирався розмістити ядерну зброю в білорусі до вторгнення в Україну – ISW

В Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що президент росії володимир путін, ймовірно, мав намір розмістити російську ядерну зброю в білорусі ще до повномасштабного вторгнення в Україну.

25 березня 2023

24 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-