Зеленський: Готуємо приєднання різних держав до підсумкового комюніке Саміту миру

Зеленський: Готуємо приєднання різних держав до підсумкового комюніке Саміту миру

Укрінформ
Українська влада займається питанням приєднання різних держав до підсумкового комюніке Саміту миру, який відбувся нещодавно.

Про це у зверненні поінформував Президент України Володимир Зеленський за результатами проведення наради щодо цього Саміту та підготовки наступних кроків України, передає кореспондент Укрінформу.

"Зараз – жодних пауз. Ми зробили перший відчутний крок до миру – у безпрецедентній єдності країн світу. Це успіх України, що вперше в нашій історії стільки лідерів, стільки держав зібралися заради України та заради миру. Дякую кожному, хто був представлений на Саміті. Але мир – це завжди шлях. Потрібні нові кроки. І вони будуть. І ми вже (їх - ред.) готуємо. Дякую нашій команді. Готуємо приєднання держав до підсумкового комюніке Саміту", - сказав Зеленський.

Відео: ОП

Він поінформував, що українська влада готує роботу груп за пунктами Формули миру, щоб держави могли об’єднатися заради чіткої конкретики, тих рішень і планів, тих дій, які реально повертатимуть безпеку.

"Фактично зараз уже маємо попередній графік роботи на літні місяці. Темп збавляти ми не будемо. Комунікацію з партнерами будемо зберігати такою ж активною, як і раніше. Україна ніколи не хотіла цієї війни. І природно, що найбільше прагне справедливого миру. І бачимо, що це можливо. Наближаємо мир", - заявив глава Української держави.

Президент подякував усім у світі, хто допомагає Україні, і зазначив, що пишається кожним і кожною, хто б’ється заради України, хто захищає Україну на фронті, хто працює заради української держави та її людей.

"Ця надзвичайна сміливість та відданість дозволяють нам працювати з абсолютно різними партнерами в умовах однакової поваги до справедливих інтересів України. Україна тепер має власну міцну суб’єктність", - заявив він.

Читайте також: Примусити Росію до миру можна дипломатичним шляхом, або потужною армією - Зеленський

Також Зеленський поінформував, що у понеділок була доповідь і щодо Євросоюзу – наших відносин, перемовин про вступ. "Ми працюємо над важливим результатом", - зазначив глава Української держави.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж суботи-неділі у Швейцарії відбувся Саміт миру, де обговорювали мирну ініціативу Президента України Володимира Зеленського. Учасники Саміту миру погодили спільне комюніке.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-