Саміт миру засвідчує, що міжнародна підтримка України не слабшає - Зеленський

Саміт миру засвідчує, що міжнародна підтримка України не слабшає - Зеленський

Укрінформ
Саміт миру, на переконання Президента Володимира Зеленського, засвідчує, що міжнародна підтримка України не слабшає.

Про це глава держави заявив на пресконференції за підсумками Глобального саміту миру у Бюргенштоці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цей саміт говорить про те, що міжнародна підтримка не слабшає, вона сильна. Навпаки, я вважаю, - що доєдналася велика кількість інших держав», - сказав Зеленський.

Щодо підтримки, глава держави зауважив, що вона різна, адже Україні надають не тільки військову допомогу, а й гуманітарну, політичну підтримку.

«Нам важливе слово переважної більшості світу для того, щоб тиснути на Росію, щоб вона закінчила цю неспровоковану і несправедливу війну», - наголосив Президент.

За його словами, тиск можливий двома шляхами, і перший з них - дипломатичний. «Саміт миру, потім зустрічі, спільний план - це цей шлях. А що стосується другого шляху - міцна оборона, міцна армія, міцний український солдат на полі бою, який захищає свої сім’ї, свою країну, свою державність. І це дуже важливо», - сказав Зеленський.

Читайте також: Усі учасники Саміту миру підтримали територіальну цілісність України - Зеленський

Президент підкреслив, що Україна завжди говорила про мир. 

«Вже майже два роки пройшло з того часу, як ми запропонували Формулу миру на G20, саме в пік війни. І в пік війни ми говорили про мир. Ми хотіли закінчити цю війну. Ми хотіли, щоб світ тиснув на Росію і закінчив цю війну», - сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, на швейцарському курорті Бюргеншток 15-16 червня проходить перший Саміт миру. На ньому обговорюється ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір – обмін полоненими та повернення викрадених українських дітей. Результати саміту будуть передані Росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-