Зеленська: Незупинена агресія, як ланцюгова реакція

Зеленська: Незупинена агресія, як ланцюгова реакція

Укрінформ
Незупинена російська агресія, як ланцюгова реакція.

Про це перша леді України Олена Зеленська заявила в інтерв’ю BBC News, передає Укрінформ із посиланням на її сторінку у Фейсбуці.

“Поспілкувалася в Києві з кореспонденткою BBC News Лорою Кюнсберг – після чергової повітряної тривоги. Розповіла, як на Харківщині, де повітряні тривоги не дають дітям безпечно вчитись очно, будують освітній простір під землею. Бо діти мають отримати якісне й безпечне навчання попри все”. 

Вона зазначила, “що навіть святкова ялинка в Харкові встановлена в укритті – у метро. Бо попри все українці мають право також на свято – безпечне, тепле й сповнене надії”.

За її словами, “незупинена агресія як ланцюгова реакція. Страшно уявити, скільки деструктивних сил просто зараз стежать за тим, чи зупинить світ агресію в Україні”. 

“Якщо впливові світові структури обмежаться лише “занепокоєнням”, усі нинішні й наступні агресори відчують: можна. Сподіваюся, цей ризик розуміємо не лише ми”, - заявила Зеленська. 

Як повідомляв Укрінформ, 6 грудня республіканська меншість у Сенаті США заблокувала на процедурному голосуванні законопроєкт з додатковим фінансуванням, який містить, зокрема допомогу Україні й Ізраїлю, пояснивши це відсутністю положень про зміни прикордонної політики.

Читайте також: Зеленська застерегла, що сповільнення допомоги Україні є «смертельно небезпечним»

Напередодні сенатори-демократи внесли законопроєкт про додаткове фінансування потреб національної безпеки США на загальну суму близько 111 млрд доларів. Він передбачає допомогу Україні, Ізраїлю й Тайваню, а також заходи, спрямовані на захист південного кордону США.

Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що якщо США зараз залишать Україну без підтримки, ціна війни Путіна для Америки буде набагато вищою.

Державний секретар США Ентоні Блінкен наголошував, що Росія, Іран і Китай зацікавлені у зриві подальшої американської допомоги для України, яка залишається питанням суперечок у американському Конгресі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-