Ірландія заявила на саміті ЄС про підтримку України, «щоб Путін не пішов далі»

Ірландія заявила на саміті ЄС про підтримку України, «щоб Путін не пішов далі»

Укрінформ
Україна має право на захист свого суверенітету та демократії проти російської агресії, і країни ЄС залишатимуться твердими у підтримці України, оскільки усвідомлюють: якщо не зупинити Путіна, він в Україні не зупиниться.

Про це сьогодні перед початком другого дня роботи саміту ЄС у Брюсселі заявив прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо дуже потужне переконання, що Україна має право захистити свій суверенітет, незалежність та свою демократію. Україна не є досконалою, у неї є свої прикрі проблеми, наприклад, корупція. Але ця війна – це війна агресивна. Росія розпочала неспровоковане вторгнення, вона намагається захопити частину цієї країни. Якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, він там не зупиниться. Тож це атака проти нас усіх. Ірландія буде продовжувати підтримувати Україну до її перемоги», - наголосив прем’єр-міністр Ірландії.

Щодо вчорашнього обговорення багаторічного бюджету ЄС, Лео Варадкар наголосив, що переважна більшість країн ЄС виступили за збільшення фінансової підтримки для України.

«Я думаю, є дуже потужне переконання, що нам потрібно більше грошей для України, - і ми майже одноголосні у цьому. Це ж стосується міграції та захисту зовнішніх кордонів ЄС. По деяких інших питаннях – менше згоди. Ми подивимося, якої згоди вдасться досягти у грудні», - додав керівник уряду Ірландії.

Читайте також: Саміт у Брюсселі: ЄС підтвердить непохитну підтримку України - Мішель

Як повідомлялося, сьогодні у Брюсселі розпочався другий день роботи саміту ЄС, в ході якого глави держав та урядів країн ЄС розглядають найважливіші питання зовнішньої політики. Вчора до учасників зустрічі віртуально звернувся Президент України Володимир Зеленський, сьогодні глави держав та урядів ЄС, після розгляду питань економічного блоку, продовжать обговорення ситуації в Україні та шляхи продовження та посилення допомоги ЄС у боротьбі України проти російської агресії.

Фото: dpa

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-