
Зеленський прибув до Пентагону
Як передає Укрінформ, про це повідомляє в соцмережі Х (колишній Твіттер) The National Independent.
«Президент України Володимир Зеленський прибув до Пентагону для зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном», – йдеться у дописі агентства.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський прибув у США для участі в 78-й сесії Генасамблеї ООН. 21 вересня він планує відвідати Вашингтон, де має відбутися, зокрема, його зустріч з президентом США Джо Байденом.
Окрім цього, у вівторок, 19 вересня, міністр оборони США Ллойд Остін анонсував зустріч із Зеленським у четвер.
Міністр оборони США зробив заяву щодо зустрічі із Зеленським після того, як на базі ВПС США «Рамштайн» на заході Німеччини 19 вересня відбулася 15-та зустріч близько 50 держав, які надають військову підтримку Україні, на якій зокрема вперше був присутній новий глава Міноборони України Рустем Умєров.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.