Остін

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 лютого 2024

20 лютого 2024


Умєров і Сирський обговорили з Остіном постачання боєприпасів

Міністр оборони України Рустем Умєров та головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський обговорили з міністром оборони США Ллойдом Остіном подальший план дій та постачання боєприпасів на фронт.

15 лютого 2024

14 лютого 2024

12 лютого 2024


Остін планує долучитися до «Рамштайну» в віртуальному режимі - Пентагон

Попри термінову госпіталізацію та проведення інтенсивної терапії в Національному військовому шпиталі міністр оборони США Ллойд Остін планує особисто долучитися до віртуальної зустрічі у форматі «Рамштайн» у середу.

09 лютого 2024


Остін особисто поїде до Брюсселя для участі в «Рамштайні» - Пентагон

Міністерство оборони США офіційно анонсувало візит до Брюсселя глави Пентагону Ллойда Остіна, який продовжує відновлюватися після лікування, для його особистої участі у засіданні Контактної групи з питань оборони України наступного тижня.

07 лютого 2024


Остін свідчитиме у Палаті представників щодо своєї «прихованої» шпиталізації

Міністр оборони США Ллойд Остін виступить 29 лютого на слуханнях у Палаті представників, щоб відповісти на запитання щодо його рішення приховати свою нещодавню шпиталізацію від високопосадовців з питань національної безпеки.

01 лютого 2024


США не планують виводити війська із Сирії попри посилення атак - глава Пентагону

Посилення нападів на американські сили в Сирії, які забезпечують місію повного знищення терористичних угруповань ІДІЛ, не змусило Вашингтон розглядати можливості виведення свого контингенту з цієї країни.


США зроблять усе, щоб захистити свої безпекові інтереси на Близькому Сході - Остін

США докладатимуть зусиль, щоб уникнути розширення конфлікту на Близькому Сході, водночас даючи гідну відповідь підтримуваним Іраном угрупованням за атаку на американську військову базу в Йорданії.

29 січня 2024


Остін повернувся до роботи в Пентагоні

Міністерство оборони США офіційно повідомило про повернення глави відомства Ллойда Остіна до роботи безпосередньо в Пентагоні після його госпіталізації та періоду відновлення вдома.

27 січня 2024


Білий дім видав нові інструкції міністерствам після таємної госпіталізації Остіна - WP

Білий дім видав нові інструкції щодо негайного сповіщення про неможливість глав міністерств та відомств виконувати свої обов’язки – після того, як президент та його оточення дізналися про таємну госпіталізацію глави Пентагону лише через кілька днів.

26 січня 2024

24 січня 2024

23 січня 2024

17 січня 2024


Остін планує особисто взяти участь у засіданні «Рамштайну» - Пентагон

Міністр оборони США Ллойд Остін продовжує відновлюватися вдома, отримуючи необхідні медичні процедури, та планує особисто взяти участь у засіданні групи «Рамштайн» наступного тижня в режимі онлайн-включення.

16 січня 2024

15 січня 2024

13 січня 2024

09 січня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-