Остін

06 червня 2023


Сполучені Штати та Індія узгодили амбітну дорожню карту військово-технічної співпраці

Міністри оборони США Ллойд Остін та Індії Раджнат Сінгх узгодили дорожню карту американсько-індійського військово-технічного співробітництва на наступні кілька років, яка дозволить істотно поглибити оборонну співпрацю між двома країнами.


Остін: ЗСУ мають знайти слабкі місця в позиціях РФ та скористатися ними для контрнаступу

Попри міцні й глибокі укріплення в багатьох місцях, росіяни не зможуть забезпечити контрнаступу українських сил по всій лінії фронту, українці мають знайти ці прогалини й скористатися ними для досягнення успіху.

03 червня 2023


Остін: Війна РФ показала, яким став би світ, якби великі країни могли безкарно вторгатися до сусідів

Міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу на безпековому форумі в Сінгапурі «Діалог Шангрі-Ла» заявив, що розв’язана Росією війна проти України показала, наскільки небезпечним став би світ, якби великі країни могли безкарно вторгатися до своїх менших сусідів.

31 травня 2023

25 травня 2023


Для забезпечення України літаками F-16 планується створити міжнародний фонд - Пентагон

Для навчання українських пілотів на F-16, забезпечення належної інфраструктури та передачі самих літаків важливо залучити матеріальні й фінансові можливості не лише США, а й інших країн.


Данія й Нідерланди очолять коаліцію з підготовки українських пілотів на F-16 - Остін

Данія й Нідерланди наступного місяця у взаємодії зі США почнуть розробляти навчальну базу для комплексної підготовки українських пілотів, свій внесок запропонували також Норвегія, Бельгія, Португалія й Польща.


Остін: Консорціум Leopard досяг прогресу у створенні центру обслуговування танків для України

Консорціум Leopard досяг прогресу у створенні нового центру технічного обслуговування танків німецького виробництва, які передаються Україні, та має відповідні плани на далеку перспективу.


Глава Пентагону назвав країни, які візьмуть участь у тренуванні українців на F-16

Данія й Нідерланди наступного місяця у взаємодії зі США почнуть розробляти навчальну базу для комплексної підготовки українських пілотів на літаках четвертого покоління, крім того, свій внесок запропонували Норвегія, Бельгія, Португалія й Польща.


Країни формату «Рамштайн» виділили Україні $65 мільярдів оборонної підтримки – Остін

Країни-учасниці формату «Рамштайн» загалом виділили близько $65 мільярдів військової допомоги Україні з метою посилення бойових можливостей ЗСУ в реальному часі, а також у довгостроковій перспективі.

24 травня 2023


Остін і Резніков обговорили підготовку до 12-го «Рамштайну»

Міністерство оборони США уточнило, що з огляду на термін підготовки українських пілотів на винищувачах F-16, розгортання інфраструктури та інших компонентів, забезпечення України цими літаками є частиною довгострокових зобов’язань.

17 травня 2023

21 квітня 2023


Остін сподівається, що підтримка України у США залишиться на високому рівні

Сполучені Штати у своїх зусиллях допомогти Україні відбити російську агресію мали цілковиту підтримку з боку американського народу, і зараз зберігаються великі сподівання, що ця підтримка продовжуватиметься на такому ж високому рівні.


Остін про витік документів Пентагону: Ніщо не порушить нашу єдність та рішучість

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що після інциденту з витоком секретних документів з Пентагону він провів багато контактів із союзниками та партнерами й дійшов висновку, що це не порушить спільної єдності та рішучості.


Україна досягла прогресу в нарощуванні своїх сил перед контрнаступом – Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що під час 11-го засідання формату «Рамштайн» ознайомився з прогресом, досягнутим Україною в процесі нарощування бойової потужності її сил перед контрнаступом.

20 квітня 2023

19 квітня 2023

17 квітня 2023


Міністри оборони США й України обговорили поточну ситуацію на фронті

Міністерство оборони США повідомило в понеділок про розмову глави Пентагону Ллойда Остіна й міністра оборони України Олексія Резнікова, під час якого відбувся обмін інформацією про поточну ситуацію у сфері безпеки.

14 квітня 2023


Остін наступного тижня відвідає Швецію

Міністерство оборони США офіційно анонсувало візит глави Пентагону Ллойда Остіна до Швеції наступного тижня, перед його головуванням у 11-й зустрічі у форматі «Рамштайн» у Німеччині.

12 квітня 2023


Шмигаль зустрівся з главою Пентагону й закликав США надати літаки

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з міністром оборони США Ллойдом Остіном і подякував Америці за лідерство в оборонній підтримці, а також закликав надати Україні більше зброї, в тому числі винищувачів.


Глава Пентагону: перевернемо кожен камінь, щоби знайти джерело витоків

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що в його відомстві вкрай серйозно сприймають факти, які вказують на витік секретної інформації з Пентагону та готові докласти всіх зусиль, щоби знайти того, хто стоїть за цим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-