Наступний етап після викриттів і затримань: Шмигаль розповів про боротьбу уряду з корупцією

Наступний етап після викриттів і затримань: Шмигаль розповів про боротьбу уряду з корупцією

Укрінформ
Кабінет міністрів працює над знищенням системних можливостей для корупції в Україні, зокрема шляхом цифровізації низки послуг.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив на пресконференції в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Глава уряду зазначив, що побудована в Україні антикорупційна інфраструктура є однією з найпрогресивніших у світі, її робота дає результат. Викриття корупції і затримання посадовців є підтвердженням того, що антикорупційні органи мають політичну незалежність і можливість реалізувати покладені на них повноваження.

“Своєю чергою уряд концентрується на наступному етапі — знищенні системних можливостей для корупції. Ми обговорюємо це з партнерами. Я вважаю, що дуже простий крок для цього — цифровізація”, — сказав Прем’єр-міністр.

За його словами, окрім цифровізації уряд працює над зменшенням ролі держави в економіці шляхом максимальної приватизації. Зокрема, за останні півтора року Кабінет міністрів передав Фонду державного майна понад дві тисячі підприємств для приватизації і “наведення порядку в цій сфері”, зауважив Шмигаль.

Читайте також: Україна має внести зміни до майже 5 тисяч документів на шляху до членства в ЄС — Шмигаль

“Ми розуміємо, що під контролем держави залишатимуться не більше двох сотень підприємств критичної інфраструктури, які не підлягають приватизації, наприклад Енергоатом, Нафтогаз, інші важливі для держави підприємства. Вони перетворяться з державних підприємств в акціонерні товариства”, - зазначив Прем'єр-міністр.

Він наголосив, що приватизація і реформа корпоративного управління в державному секторі — це напрями, де на яких концентрується уряд.

Читайте також: Уряд повністю профінансував усі видатки бюжету за час повномасштабної війни - Шмигаль

Як повідомляв Укрінформ, Національне агентство з питань запобігання корупції 6 вересня запустило Єдиний портал повідомлень викривачів, де громадяни можуть інформувати про факти хабарництва, які їм вдалося зафіксувати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-