Зеленський представив нового міністра оборони

Зеленський представив нового міністра оборони

Відео
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський представив нового міністра оборони Рустема Умєрова колективу Міноборони та наголосив на важливості нової суб'єктності міністерства та довіри до нього.

Про це глава держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Представив нового міністра оборони України Рустема Умєрова. І завдання, які стоять перед ним зараз. Потрібна нова субʼєктність Міністерства оборони. Це міністерство, яке відповідає за координацію всього сектору оборони", – зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що український воїн – це ключовий пріоритет сил оборони, і якщо для блага та міцності воїна потрібні зміни в діяльності Сил оборони, то такі зміни повинні бути миттєвими.

"Це стосується всього, від бюрократичних процедур, які забирають час та енергію воїнів, до забезпечення наших воїнів. Усе, що може бути оцифроване, має бути оцифроване. Кожна бюрократична процедура, яка може бути скасована, має бути скасована. Кожна річ, яка може вберегти життя та здоровʼя воїнів, має бути знайдена й поставлена в українські війська. Потрібна нова філософія ставлення до українських воїнів: люди – це не витратний матеріал. Їхній час та сили – це цінність держави", – наголосив Президент.

Відео: ОП

Також він зауважив, що Сили оборони України мають найбільший у світі досвід успішного захисту в сучасній війні. За словами глави держави, усе, що дає такий захист, має працювати на кожного українського воїна, на Українську державу загалом і на безпеку українських партнерів.

"Цим потрібно займатися. Цілеспрямовано. Це стосується всього, від тренування воїнів до медичного забезпечення бригад, від забезпечення бою до комунікації з рідними наших воїнів", – зазначив Зеленський.

Водночас він підкреслив, що потрібно більше довіри – до рішень, які ухвалюються, до закупівель, які проводяться, довіри до постачання, яке заплановане та здійснюється, і до комунікації між підрозділами та необхідними їм ланками системи оборони України.

"Упевнений, що Рустем Умєров здатен це забезпечити", – переконаний Президент.

Читайте також: Наш план — перемога, без жодних обговорень: Умєров після призначення міністром оборони

Як повідомлялося, Верховна Рада 6 вересня призначила Рустема Умєрова міністром оборони України.

Фото: Рустем Умєров/ФБ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-