Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні

Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні

Блоги
Укрінформ
Сьогодні зроблено вирішальний крок на шляху очищення України від маркерів «русского міра» і повної деколонізації нашого публічного простору.

Парламент ухвалив законопроєкт 7253 «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Цей документ – не менш важливий, ніж ухвалений нами в 2015 році закон про декомунізацію.

Після того як закон буде підписаний президентом і набуде чинності, звільнення українських міст і сіл від назв і пам’ятників, нав’язаних росією, стане всеосяжним і незворотнім і відбуватиметься у чітких правових рамках.

Ухвалений сьогодні закон визнає злочинною і засуджує російську імперську політику, забороняє її пропаганду та символи, визначає – що належить до цих символів, хто, як і в які строки видаляє їх з публічного простору.

Депутат Бужанський, якому місяць тому вдалося зірвати ухвалення цього закону, ставлячи на підтвердження важливі враховані комітетом поправки, намагався сьогодні повторити цей трюк знову. На щастя, йому це не вдалося. І більшість, і опозиція разом голосували в інтересах України.

Дякую всім, хто наближав цей день. Тепер чекаємо на підписи спікера й президента і втілення закону в життя.

Володимир Вятрович
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-